Materiał Partnera

Tajniki termomodernizacji z firmą Eco‐Heat

Tajniki termomodernizacji z firmą Eco‐Heat

Termomodernizacja domów i mieszkań to ostatnio nośny temat. W związku z trwającą walką ze smogiem możemy liczyć na spore dopłaty w tym zakresie. Termomodernizacja oznacza bowiem nie tylko mniejsze rachunki za ogrzewanie, lecz także mniej szkodliwych substancji wydalanych do atmosfery przez instalację grzewczą. Firma Eco‐Heat to specjaliści od montażu nowoczesnych systemów grzewczych oraz sanitarnych. Co dokładnie oferuje?

Serce termomodernizacji – system centralnego ogrzewania

Termomodernizacja budynku obejmuję grupę działań okołobudowlanych mających na celu polepszenie izolacji cieplnej obiektu oraz zwiększenie opłacalności systemu ogrzewania. Zazwyczaj koncentruje się ona na dwóch obszarach – dociepleniu budynku oraz montażu nowej instalacji cieplnej. W tej drugiej kwestii firma Eco‐Heat orientuje się doskonale, oferując swoim klientom różnorodne systemy.

Korzystając z oferty firmy Eco‐Heat możemy liczyć na fachowe podejście w kwestii projektowania i montażu instalacji grzewczych oraz sanitarnych. W tym pierwszym przypadku mamy wiele możliwości – wszystko zależy od naszych preferencji, wymagań budynku oraz warunków, jakie w nim panują. Nie bez znaczenia jest także zasobność portfela. Musimy jednak wiedzieć, że dzięki specjalistom z firmy Eco‐Heat znajdziemy rozwiązanie dla siebie niezależnie od budżetu.

W ofercie firmy Eco‐Heat znajdziemy między innymi montaż pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz różnego typu kotłowni: olejowych, gazowych czy na eko‐groszek. Dom możemy ogrzewać klasycznie, za pomocą kaloryferów, jak i ogrzewaniem podłogowym – dla specjalistów z firmy Eco‐Heat kwestia ogrzewania nie ma tajemnic.

Pełna oferta firmy Eco‐Heat

Firma Eco‐Heat to jednak nie tylko systemy grzewcze, lecz także sanitarne. Eksperci z Eco‐Heat mogą zamontować dla nas odkurzacz centralny, niestraszne są im także instalacje wodne oraz kanalizacyjne. W ich kompetencje wchodzi także montaż przydomowych oczyszczalni ścieków.

Tak szeroka działalność wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia, które firma Eco‐Heat podpiera niezbędnymi certyfikatami oraz dopuszczeniami, dzięki czemu wszystkie instalacje oraz systemy montowane przez jej pracowników stoją na najwyższym poziomie jakości oraz bezpieczeństwa.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że Eco‐Heat współpracuje wyłącznie z renomowanymi, sprawdzonymi w toku długoletniej praktyki zawodowej producentami komponentów i urządzeń, co dodatkowo zwiększa walory użytkowe oraz długoletność systemów opartych o nie systemów.

Opracowanie:
Zgierz, Piątkowska 83F
tel. 604 060 093
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz