Materiał Partnera

Szybki internet z dala od miasta – to możliwe!

Szybki internet z dala od miasta – to możliwe!

Mieszkańcy miejscowości często skazani są na internet mobilny, który dostarczają operatorzy komórkowi. Lepsze to, niż brak połączenia z Siecią, jednak dla dużej rodziny czy zapalonego gracza jakość, szybkość i stabilność takiego łącza może być… niezadowalająca. Co więc można zrobić w takiej sytuacji? Poszukać odpowiedzi należy u lokalnego dostawcy szybkiego internetu.

Internet – jego znaczenie oraz rodzaje łączy

Internet jest wszechobecny, z małego projektu militarnego Ethernet rozrósł się w globalną wioskę, do której każdy chce móc się podłączyć. Obecnie posiadanie smartfona z pakietem internetu, lodówki łączące się z domowymi Wi-Fi czy oglądanie seriali na platformach streamingowych nikogo nie dziwi, co więcej, jest wręcz czymś przyziemnym. Internet na dobre zagościł w naszych domach i życiach – jest źródłem zarobku i wiedzy, a także sposobem na relaks. Dlatego każdy pragnie szybkiego internetu i stabilnego łącza, które dostarcza m.in. firma PPHU HAKER pod wodzą Mateusza Dymitriuka.

Rozwój technologii pozwolił pozbyć się „kabli od Internetu” z domu i zastąpił je routerami, które zapewniają bezprzewodowy dostęp do Sieci, jednak na salony wkroczył nowy gracz – światłowód. Intensywne prace nad udoskonaleniem kabli światłowodowych trwają już od lat 70 XX wieku, co zaowocowało powstaniem łączy o bezkonkurencyjnej szybkości transmisji danych, sięgającej do kilkuset MB/s. Dzięki takiej prędkości można bez problemu grać, ściągać duże pliki czy oglądać filmy w jakości 4K – bez najmniejszej straty na jakości, nie mówiąc o „ścinaniu się” Internetu. Przyłączenie łącza FTTH (Fiber to the Home) można znaleźć w ofercie lubuskiego dostawcy internetu światłowodowego: PPHU HAKER.

Lokalny dostawca internetu – połączenie jak w mieście

Skoro Internet odgrywa w naszej codzienności tak wielką rolę, nie warto godzić się na słabą jakość połączenia mobilnego lub radiowego. Na szczęście, powstaje coraz więcej firm działających lokalnie, którzy wypełniają lukę na rynku, oferując szybki internet bezprzewodowy o jakości porównywalnej z ofertą dużych miejskich dostawców.

Firmy takie jak PPHU HAKER działające w branży od 2009 roku stawiają sobie ambitne cele, które z powodzeniem realizują, co potwierdza certyfikat Rzetelnej Firmy. Fachowcy ze Szprotowa doskonale wiedzą, jak dostarczyć najszybszy internet tam, gdzie inni nie dają rady. Oferta szybkiego internetu spod szyldu H@ker - Net w niczym nie ustępuje dużym korporacjom, a pod niektórymi aspektami nawet ją przebija.

Lubuski dostawca zapewnia stabilny dostęp do najwyższej jakości rozwiązań z zakresu:

  • internet światłowodowy,
  • internet bezprzewodowy,
  • telewizja cyfrowa.

Niezależnie od wybranej oferty, każda usługa stosuje zaawansowane technicznie rozwiązania, co w połączeniu z fachowym montażem, zapewnia szybki i stabilny dostęp do sieci internetowej. PPHU HAKER to firma otwarta na klientów indywidualnych, jak i na firmy czy instytucje publicznej, jak np. szkoły. 

Opracowanie:
Szprotawa, Odrodzenia 13
tel. 603 221 295
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz