Materiał Partnera

Szybka naprawa samochodu po awarii, czy stłuczce – dobra pomoc drogowa!

Szybka naprawa samochodu po awarii, czy stłuczce – dobra pomoc drogowa!

Dzisiejsze standardy w branży pomocy drogowej związane są ze świadczeniem kompleksowych usług 24h, czy też w ramach zleceń bezgotówkowych – regulowanie należności z OC sprawcy, czy własnej polisty autocasco. Najlepsze przedsiębiorstwa działające na rynku, są również w stanie nie tylko holować, czy autolawetować pojazdy, ale także je naprawiać! Obecnie tego typu podwójna działalność, jest bardzo korzystna dla klientów.

Krok pierwszy – działania pomocy drogowej

Jeśli przydarzyła Ci się awaria samochodu, większy wypadek, stłuczka, czy też np. brak paliwa na trasie, warto zgłosić się do firm pomocy drogowych, które po pierwsze działają 24h, a po drugie, specjalizują się także w autonaprawach. Tego typu przedsiębiorstwa przede wszystkim błyskawicznie stawią się na miejscu zdarzenia służąc zarówno pomocą drogową, związaną z uszkodzonym autem, jak i doradztwem, co do procesów ubezpieczeniowych, czy sporów z np. drugą stroną zajścia oraz policją. Warto wiedzieć, że dzisiaj pracownicy firm świadczących pomoc drogową, są bardzo szeroko wyspecjalizowani, również pod kątem psychologicznym. Już po zgłoszeniu wypadku są oni w stanie zapewnić odpowiednie wsparcie spanikowanym osobom, czy też pocieszenie kierowcom, którzy widzą rozmiar uszkodzenia swojego pojazdu. Często psychologiczne podejście ważne jest w przypadku młodych osób oraz kobiet, dla których nawet niewielka stłuczka może być poważnym obciążeniem. Dobra pomoc drogowa, zapewni zatem nie tylko transport auta do swojego zakładu mechaniki pojazdów, czy w ostateczności do stacji demontażowej, ale również pomoże uzyskać auto zastępcze. Niekiedy również firmy odwożą swoich klientów pod wskazany adres. Tak wysokie standardy obsługi wdrożyła firma Pomoc drogowa i Autonaprawa. Krzysztof Bomba!

Autonaprawa w warsztacie lub na miejscu zdarzenia

Dlaczego warto współpracować z pomocami drogowymi, które posiadają własne parki serwisowe? Przede wszystkim dlatego, że odzyskamy samochód znacznie szybciej, a cały proces mniej obciąży nasz budżet. Istotne jest również to, że niektóre firmy są w stanie zagwarantować autonaprawy mobilne, związane np. z serwisem wulkanizacyjnym, czy awaryjnym odpalaniem silników. Przy cięższych uszkodzeniach pojazdy są zaś holowane/autolawetowane i przekazywane do zakładu naprawczego. Najlepsze z nich są gotowe na eliminowanie uszkodzeń różnych podzespołów, a także na przeprowadzanie działań lakierniczych oraz blacharskich! Takie działania przeprowadzi dla Ciebie między innymi renomowana firma Bomba Krzysztof Autonaprawa, która działa w Gogolinie.

Opracowanie:
Gogolin, Dzierżonia 10
tel. 602 893 341
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz