Materiał Partnera

Szukasz dobrego biura rachunkowego? Wybierz wrocławską firmę Poray!

Szukasz dobrego biura rachunkowego? Wybierz wrocławską firmę Poray!

Analizy biznesowe podają, że w ciągu najbliższych kilku lat wzrośnie nawet o kilkadziesiąt procent zapotrzebowanie na stałe usługi biur rachunkowych, które obecnie zajmują się zarówno obsługą księgowo-rachunkową, jak i kadrowo-płacową. Istotne przy tym jest to, że kooperacja z takimi podmiotami, przynosi znaczne oszczędności finansowe firmom, a czasem – przy współpracy z dobrym ośrodkiem o statusie eksperckim – może pozwolić również na polepszenie płynności ekonomicznej przedsiębiorstwa. Gwarancją wielu korzyści, jest współpraca z wrocławską Kancelarią Prawa Podatkowego Poray!

Szeroka obsługa księgowo-rachunkowa

Biuro rachunkowe Poray, które działa we Wrocławiu, a oferuje również obsługę klientów z innych miast, w ramach współpracy zdalnej – standard rynku outsourcingowych usług księgowych – gwarantuje między innymi wykonywanie stałych działań obsługi rachunkowej. Dzięki szerokiej wiedzy administracyjnej, księgowej, prawnej, podatkowej, czy zarządczej, sprawnie wykonywane są procesy ewidencjonowania ruchów gospodarczych zarówno na zasadach ogólnych, jak i tych uproszonych. Biuro Poray podejmuje się zatem prowadzenia ksiąg rachunkowych wraz z tworzeniem sprawozdań finansowych, czy też ksiąg przychodów i rozchodów, kart podatkowych, oraz ryczałtu ewidencjonowanego.

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Oprócz szerokich działań księgowo-rachunkowych Kancelaria Prawa Podatkowego Poray, specjalizuje się także w obsłudze kadrowo-płacowej. Niektórymi z działań, które wchodzą w jej skład są: archiwizowanie i tworzenie dokumentacji pracowniczych, tworzenie list płac i zeznań podatkowych (PIT), wydawanie zaświadczeń, rozliczanie urlopów, czy naliczanie premii. Dzięki stale podwyższanym kompetencjom, biuro rachunkowe Poray, bez problemu obsługuje pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, umowę o dzieło, czy też umową zleceniową.

Wnikliwe doradztwo podatkowe

Na rynku outsourcingowych usług rachunkowo-księgowych, działa niewiele podmiotów, które oprócz powyżej wymienionych działań, świadczą również kompleksowe doradztwo podatkowe. Tym między innymi zajmuje się biuro Poray. Jest ono gotowe na przeprowadzanie w firmach optymalizacji podatkowych, przygotowywania nowego ustroju podatkowego organizacji, czy wdrożenia tak zwanej rachunkowości zarządczej, za którą uznaje się szereg procesów, mających na celu usprawnienie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Na doradztwo podatkowe Poray, mogą liczyć również klienci indywidulani, na przykład w ramach inwestycji budowy domu, czy zaciągania kredytów i pożyczek!

Opracowanie:
Wrocław, ks. Wawrzyniaka 41a
tel. 71 361 15 45
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz