Materiał Partnera

Szkółka Drzew i Krzewów Janusz Szyca

Szkółka Drzew i Krzewów Janusz Szyca

Materiał zalesieniowy powinien pochodzić zawsze ze sprawdzonego źródła. Szkółka Drzew i Krzewów Janusz Szyca to dostawca materiału szkółkarskiego, który zrealizował wiele udanych projektów zalesieniowych i rekultywacyjnych. W siedzibie firmy w Katowicach dostępnych jest kilkaset gatunków drzew, krzewów i bylin. Warto wybrać tego doświadczonego dostawcę, aby mieć pewność, że kupione rośliny to materiał najwyższej jakości

Doświadczenie i renoma

Szkółka Drzew i Krzewów Janusz Szyca to firma działająca na rynku od 1987 roku. W jej ofercie znajduje się materiał szkółkarski i rekultywacyjny oraz szeroki wybór roślin ozdobnych. Nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt szkółkarski i wykorzystujemy materiał genetyczny z najlepszych drzewostanów. Naszemu profesjonalizmowi zawdzięczamy grono zadowolonych klientów i pozycję jednego z liderów na rynku – zapewnia właściciel firmy, mgr inż. Janusz Szyca. Szkółka może się pochwalić realizacją największej rekultywacji terenów poprzemysłowych, wykonanej w Kopalni Węgla Brunatnego w Turowie.

Dowodem na wysoką jakość usług Szkółki Drzew i Krzewów Janusz Szyca jest wpisanie jej do rejestru Biura Nasiennictwa Leśnego w Warszawie oraz Inspektoratu Ochrony Roślin w Katowicach. Oprócz sprzedaży roślin firma działa także na polu aranżacji terenów zielonych, w tym zieleni miejskiej. Realizujemy projekty nie tylko na wielką skalę, ale także dla indywidualnych klientów, takie jak zakładanie ogrodów i trawników – podkreśla Janusz Szyca.

Bogata oferta materiału szkółkarskiego

Szkółka Drzew i Krzewów Janusz Szyca to 15-hektarowe gospodarstwo w Katowicach, w którym znajdą Państwo wszystkie gatunki drzew występujące w naszej strefie klimatycznej. Mogę z dumą powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych producentów materiału rekultywacyjnego i zalesieniowego w Polsce – podkreśla Janusz Szyca. W ofercie znajdują się setki gatunków i odmian roślin, przeznaczonych zarówno do projektów zalesieniowych i rekultywacyjnych, jak i przydomowych ogrodów czy miejskich parków.

Niemożliwe jest wyliczenie wszystkich roślin dostępnych w szkółce, ale oferta jest naprawdę różnorodna: od iglastych sosen, świerków i jodeł, po liściaste dęby, graby czy brzozy. Można tu też znaleźć krzewy takie jak berberys czy ligustr, idealne do żywopłotów. Najlepiej po prostu przyjechać do siedziby i zapoznać się z ofertą. Jej uzupełnieniem są materiały niezbędne w pracach ogrodniczych jak nawozy, ziemia czy kora. W szkółce Janusza Szyca znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do zakładania i pielęgnacji terenów zielonych.

Opracowanie:
Katowice, Kołodzieja
tel. 691 950 169
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz