Materiał Partnera

Szeroko zaopatrzona hurtownia materiałów budowlanych z Gąsawy!

Szeroko zaopatrzona hurtownia materiałów budowlanych z Gąsawy!

Gąsawa to niewielka miejscowość w powiecie żnińskich, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Czym się ona wyróżnia? Jeśli chodzi o środowisko biznesowe, to między innymi działalnością gospodarczą Wojciecha Jakubowicza, który prowadzi szeroko zaopatrzoną hurtownię materiałów budowlanych, posiadająca na stanie produkty o najwyższych parametrach użytkowych, od najlepszych producentów krajowych i światowych!

Trzy obsługiwane sektory handlowe

Firma Wojciecha Jakubowicza, która działa w Gąsawie słynie przede wszystkim ze sprzedaży różnego rodzaju materiałów budowlanych, z trzech sektorów: wyrobów budowlanych, artykułów sanitarnych, a także produktów dedykowanych dla technik grzewczych. Wszystkie wyroby, które są dystrybuowane różnego rodzaju klientom pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, a także wyróżniają się swoimi wysokimi właściwościami, czego potwierdzeniem są informacje zawarte w deklaracjach własności użytkowych.

W asortymencie firmy handlowej Wojciecha Jakubowicza, można znaleźć zatem artykuły sanitarne, instalacje wod-kan, armaturę łazienkową, lakiery, kleje, rury, farby, elektronarzędzia, bejce, narzędzia malarskie, rozpuszczalniki, folie budowlane, artykuły metalowe, blachy na dach, wymienniki ciepła, pianki, silikony, styropian, a nawet trwałą armaturę kuchenną.

Współpraca z różnymi grupami klientów

Hurtownia materiałów budowlanych z Gąsawy wyróżnia się nie tylko posiadaniem szerokiego asortymentu, ale także współpracą z różnymi grupami klientów. Zalicza się do nich zarówno tych biznesowych, jak i publicznych oraz indywidualnych. Wojciech Jakubowicz współpracuje zatem w ramach sprzedaży materiałów budowlanych w detalu i hurcie, z przedsiębiorstwami budowniczymi, pracowniami dekarskimi, tartakami, stolarniami, zarządami dróg, firmami instalatorskimi, a także z setkami osób prywatnych, potrzebujących różnego rodzaju części, narzędzia, czy materiały do różnych napraw instalacyjnych w domach, czy też do przeprowadzania działań remontowych.

Kompleksowe doradztwo techniczne

Warto wiedzieć, że firma Wojciecha Jakubowicza działa na rynku, już przeszło dwadzieścia lat. To jest dowodem na to, że jest ona w stanie utrzymać się w branży, dzięki stałemu rozwojowi. Sklep wielobranżowy z Gąsawy, jest w stanie zaoferować zatem swoim klientom pełne doradztwo techniczne dotyczące różnych sztuk budowlanych, od termomodernizacji po innowacyjne montowanie kotłów centralnego ogrzewania klasy piątej! Dzisiaj szeroka wiedza materiałoznawcza, pozwala na podwyższanie jakości działań remontowych, o czym należy bezsprzecznie pamiętać.

Opracowanie:
Gąsawa, Trzemeszeńska 2a
tel. 52 302 52 99
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz