Materiał Partnera

Szeroka oferta specjalistycznej drukarni Format Druk

Szeroka oferta specjalistycznej drukarni Format Druk

Znalezienie profesjonalnej drukarni to niełatwe zadanie. Skomplikowane projekty graficzne wymagające odpowiedniej realizacji to konieczność wykorzystania nie tylko specjalistycznych urządzeń gwarantujących wysoką jakość wydruku, ale też doświadczenia i wiedzy w zakresie wykonania wyrobów poligraficznych. Jedną z wyróżniających się firm w branży jest Format Druk – co dokładnie oferuje swoim klientom?

Wydruk w różnych formatach

Podstawowym elementem oferty usługowej firmy Format Druk jest – jak sama nazwa wskazuje – druk w różnych wariantach. Będący efektywną i atrakcyjną z wielu innych względów alternatywą dla druku niskonakładowego jest druk cyfrowy. Taką metodę wykorzystuje Format Druk, używając do tego celu urządzeń renomowanych światowych producentów: Konica Minolta i Xerox. Zastosowanie wysokiej klasy sprzętu przekłada się na jakość wydruku, która zapewnia doskonały wygląd przygotowanych nawet w niewielkich ilościach egzemplarzy.

Ciekawą propozycją firmy Format Druk jest druk rolowy. To nic innego jak specjalne etykiety samoprzylepne, które przydają się w wielu branżach. Można za ich pomocą m.in. oznaczać produkty różnego typu, np. puszki z farbą, opakowania z żywnością i nie tylko. Takie rozwiązanie wymaga jednak przede wszystkim odpowiedniego zaprojektowania materiałów, a następnie profesjonalnego ich wydruku. W obu czynnościach profesjonalizm gwarantuje Format Druk. Co jeszcze oferuje swoim klientom ta firma?

Przygotowanie materiałów reklamowych dla firm

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa kampania reklamowa w zwiększaniu przychodów firmy. Materiały promocyjne w postaci ulotek, plakatów, broszur, folderów i nie tylko muszą robić wrażenie na odbiorcach, przyciągając ich uwagę i zapewniając możliwość łatwego odczytania informacji znajdujących się na takich wyrobach poligraficznych. Zapewnia to Format Druk, zajmująca się zarówno ich pełnym przygotowaniem – od projektowania aż po wydruk.

Takie usługi skierowane są też do firm i osób chcących zachować profesjonalizm w kontaktach biznesowych poprzez wręczanie spersonalizowanych wizytówek. Tego typu materiały także wydrukuje Format Druk, oferując przy tym szereg dodatkowych możliwości w celu stworzenia wizytówek o indywidualnym charakterze. Format Druk zajmie się też drukiem wielkoformatowym i arkuszowym, co stanowi uzupełnienie oferty. Specjalistyczna drukarnia jest zatem w stanie podjąć się zróżnicowanych zleceń, w każdym jednak przypadku gwarantując swoim klientom pełen profesjonalizm i wykonanie materiałów zgodnie z oczekiwaniami.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz