Materiał Partnera

Szaliki, czapki, kominy – modne dodatki dla kobiet

Szaliki, czapki, kominy – modne dodatki dla kobiet

Długa i mroźna zima niekiedy zniechęca do wychodzenia z domu i dbania o wygląd, jednak niestety nie możemy jej uniknąć. Nieprzyjemna pogoda nie zwalnia nas z codziennych obowiązków i nie usprawiedliwia zaniedbania urody. Podpowiadamy, jak z klasą przetrwać ten ciemny i zimny czas.

W dzisiejszych czasach czapki, szaliki i kominy to nie tylko podstawowe akcesoria do ochrony przed zimnem, ale także ważne elementy zimowego image’u – zauważa nasz rozmówca z przedsiębiorstwa KAMEA. Wielość krojów, kolorów i wzorów sprawia, że wybór dodatków nie jest przykrym obowiązkiem, ale świetną zabawą. Akcesoria zimowe stały się doskonałym narzędziem budowania swojego indywidualnego stylu.

Czapka jako stylowy dodatek

Jeszcze kilka lat temu czapki jawiły się szczególnie młodym dziewczętom jako zło konieczne. Na szczęście dzisiejsza moda jest łagodniejsza dla komfortu cieplnego i zdrowia kobiet – czapki są wreszcie na topie. Nic w tym dziwnego, bogactwo modeli sprawia, że swoje idealne rozwiązanie znajdzie każda kobieta, bez względu od preferowanego stylu.

Dla pań o weselszym usposobieniu i swobodnym stylu bycia świetnym rozwiązaniem są czapki z pomponami lub „kocimi uszkami”. Takie nakrycia głowy doskonale komponują się zarówno z płaszczem, jak i puchową kurtką. Kobiety preferujące bardziej formalny styl chętnie sięgają po czapki o prostych krojach z subtelnymi zdobieniami lub nakrycia fasonie nawiązującym do kapeluszy z tal 20-tych.

Uniwersalny szalik klasyczny

Do noszenia szalika chyba nikogo nie trzeba przekonywać, bo czy ktoś lubi czuć mroźny wiatr na szyi i karku? Szalik można nosić pod płaszczem lub eksponować go wiążąc na nakryciu wierzchnim. Dostępne w różnych kolorach, długościach i różnej szerokości, mogą być wiązane i noszone na wiele rozmaitych sposobów.

Nowoczesny komin

Jeśli jednak nie bawi cię wiązanie szalika, możesz skusić się na jego nowszą wersję, czyli komin. Komin wystarczy przerzucić przez głowę i ułożyć wedle upodobania. Zazwyczaj szersze od szalików, są łatwiejsze w zakładaniu i z samego założenia bardziej dekoracyjne. Duże kominy w ciekawych barwach najpiękniej komponują się noszone na wierzchu eleganckich płaszczy.

Wybór czapki i szalika czy komina nie powinien być przypadkowy. Pozwól sobie eksperymentować, porównywać fasony, sięgać po te dodatki, które najlepiej podkreślają twoją urodę i pasują do twojego sposobu bycia. A przede wszystkim, baw się dobrze, komponując swój idealny zimowy zestaw!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz