Materiał Partnera

Szafy z wydrukami na szkle

Szafy z wydrukami na szkle

Bez względu na to, czy chodzi o dom, czy o mieszkanie, nieodzownym elementem wystroju każdego wnętrza jest szafa. Choć kiedyś zdecydowanie bardziej zwracano uwagę na funkcje użytkowe, bez specjalnego angażowania się w estetykę, to współcześni klienci wymagają od produktu wszystkich tych cech. Coraz popularniejsze staje się ozdabianie szaf wydrukami na szkle. No co warto zwrócić uwagę, szukając wykonawcy tego typu usługi?

Adaptacja szaf istniejących

Doskonałym pomysłem dla wszystkich tych, którzy szukają rozwiązania, które byłoby jednocześnie ekonomiczne i efektowne, jest adaptacja istniejących w pomieszczeniu szaf. Technologia druku na szkle umożliwia nadanie szafie oryginalnego wyglądu oraz indywidualnego charakteru. Druk na powierzchni szklanej możliwy jest dzięki dwóm technologiom. Pierwszą z nich jest laminowanie, a drugą druk UV. Obie metody charakteryzują się wysoką jakością, doskonałymi detalami oraz odpornością na uszkodzenia. Adaptacji dokonuje się na zasadzie wymiany starych frontów i zamontowaniu nowych – szklanych. Warto również wspomnieć o tym, że nowoczesne panele wykonane są ze szkła bezpiecznego. Co to konkretnie oznacza? Nie mniej, nie więcej niż to, że w momencie, w którym dojdzie do rozbicia szkła, nikt w pobliżu nie zostanie poraniony.

Aby mieć pewność, że adaptacja szafy zostanie przeprowadzona z troską o najmniejszy nawet detal, warto zlecić wykonawstwo jedynie najbardziej renomowanym specjalistom. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Alldom, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej od lat zapewnia inwestorom kompleksowe wsparcie w zakresie zmiany wyglądu starych mebli przy pomocy paneli szklanych. Klienci mogą liczyć nie tylko na miłą atmosferę obsługi, lecz również na rzetelność i szeroko zakrojone, profesjonalne doradztwo. Co jeszcze znajduje się w ofercie specjalistycznych firm?

Nowe szafy przesuwne z panelem szklanym

Poza adaptacją starych mebli, klienci mogą skorzystać z oferty na nowe szafy. Dzięki kompleksowej obsłudze, w której zakresie znajduje się wykonanie pomiarów, stworzenie projektu, stworzenie szafy i jej montaż, rola klienta ogranicza się jedynie do wyboru motywu, który widoczny będzie na szkle. A wybierać jest naprawdę w czym. Mowa tu o motywach związanych z naturą, architekturą, napojami, gotowaniem, czy nawet cytatami.

Profesjonalni wykonawcy otwarci są również na propozycje swoich klientów. Warto również wspomnieć o ważnych funkcjach użytkowych, jakie niosą ze sobą panele szklane. Dzięki swojej gładkiej powierzchni są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. To doskonały sposób na stworzenie wymarzonego wnętrza, które będzie zarówno piękne, jak i funkcjonalne.

Opracowanie:
Kalisz, Częstochowska 189
tel. 62 766 24 24
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz