Materiał Partnera

System zintegrowany TYTAN SQL – nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP

System zintegrowany TYTAN SQL – nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP

Poznaj nowoczesny system TYTAN SQL

TYTAN SQL jest nowoczesnym systemem opartym na stabilnej i bardzo szybkiej bazie danych PostgreSQL. Wykorzystanie jej zapewnia bezpieczeństwo danych oraz wysoką wydajność, nie wymagając przy tym dużych nakładów sprzętowych. Zachowując innowacyjność rozwiązań, starano się utrzymać atrakcyjne poziomy cenowe dla każdej skali działalności klientów. Wdrożenie systemu trwa z reguły kilka dni roboczych, wliczając w to migrację danych z dotychczas używanych programów.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, system TYTAN SQL posiada przejrzysty interfejs graficzny oraz menu, które można dostosować do indywidualnych potrzeb operatorów. Oprogramowanie umożliwia intuicyjne przygotowanie dowolnych raportów i wzbogacenie ich o wykresy w rozmaitych formatach. System zawiera mechanizmy tworzenia, przechowywania i śledzenia dokumentów związanych z obsługą klienta i służbami technicznymi. Nowością w ofercie roku 2019 jest zaawansowany moduł zarządzania procesami w przedsiębiorstwie, przekazywany użytkownikom bezpłatnie.

Modułowa budowa – Ty decydujesz, z jakich pakietów warto skorzystać!

Olbrzymią zaletą systemu TYTAN SQL jest jego modułowa budowa, która umożliwia dostosowanie funkcjonalności rozwiązania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Odpowiednie dziedzinowe moduły mogą zatem działać zarówno samodzielnie, jak i w pełnej integracji z pozostałymi komponentami. Pozwala to na dowolną organizację prac wdrożeniowych i rozłożenie ich na etapy.

W ramach systemu TYTAN SQL funkcjonują moduły bilingowe, finansowo-księgowe, kalkulacyjne i materiałowe oraz związane z nimi moduły dodatkowe. System może być eksploatowany na jednym stanowisku, wielostanowiskowo w lokalnej sieci komputerowej oraz poprzez Internet z oddziałów oddalonych.

Od prowadzenia księgowości, po zarządzanie zużyciem energii

Warto wiedzieć, że w pakiecie bilingowym firma TYTAN oferuje moduły WODA, CIEPŁO, WYWÓZ NIECZYSTOŚCI oraz uniwersalne fakturowanie. Moduły te współpracują z różnymi e-Usługami internetowymi takimi jak e-Bank, e-Faktury, e-SMS, e-Druk, e-Woda oraz e-Klient. System TYTAN SQL posiada dodatkowo możliwość integracji z branżowymi rozwiązaniami firm trzecich, takimi jak odczyty radiowe i GSM, różne rozwiązania GIS, stacje zlewcze, stacje wagowe, stacje RIPOK i inne. 

W ramach pakietu finansowo-księgowego firma proponuje moduł FK/RV, moduł ŚRODKI TRWAŁE, moduł GOSMAT/MAGAZYN, moduły TARYFY, KASA, BANK oraz KADRY/PŁACE. Moduły finansowo-księgowe mogą być eksploatowane w dowolnych przedsiębiorstwach, niekoniecznie z branży komunalnej. 

Kompleksowa obsługa użytkowników

Firma dba o ciągły rozwój funkcjonalny oprogramowania, a system TYTAN SQL jest objęty bezpłatnymi aktualizacjami. Tytan Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę użytkowników, w tym wsparcie operatorów, nadzór autorski, serwis eksploatacyjny oraz okresowe szkolenia. W ramach obsługi klienta organizowane są regularne webinaria przybliżające wykorzystanie nowych technologii. Warto również wiedzieć, że w ramach wdrożenia systemu TYTAN SQL, firma dostarcza również sprzęt komputerowy oraz serwerowy w dowolnych konfiguracjach. Takie działanie ułatwia proces wdrożeniowy, podnosi jakość szkolenia operatorów i przyspiesza osiągnięcie pełnej zdolności operacyjnej.

Korzyści z wdrożenia systemów ERP

Zintegrowane systemy  informatyczne takie jak TYTAN SQL, są dzisiaj pożądane w różnych sektorach gospodarczych, w małych, średnich i dużych firmach, ponieważ niosą ze sobą wiele korzyści. . W uproszczeniu mowa o wdrożeniu innowacyjnego procesu zarządzania organizacją, co przekłada się na usprawnione działania, optymalizacje podatkowe, czy budżetowe, a co za tym idzie na zwiększoną konkurencyjność rynkową. Uszczegóławiając, korzystanie z programów ERP o wielomodułowej budowie może przynieść przedsiębiorstwu: obniżenie kosztów prac, zwiększenie produktywności pracowników, łatwy dostęp do informacji firmowych, lepszą organizację procesów,  wysoki poziom kontroli nad firmą, minimalizację błędnych decyzji, szybką obsługę kadrowo-płacową, krótsze terminy realizacji zleceń, możliwość zarządzania energią, czy też bardzo ważne efektywne prognozowanie.

Ceny systemów ERP

Jeszcze kilkanaście lat temu na systemy ERP, które dopiero zaczęły wchodzić na rynek, mogły pozwolić sobie tylko duże spółki. Obecnie atrakcyjna cena  jest w zasięgu budżetu  również małych oraz średnich firm a nowoczesność oprogramowania i długa lista korzyści powodują, że inwestycja ta zwraca się w błyskawicznym czasie. Nie warto zatem zwlekać, tracąc cenny czas na rozwój swojej organizacji!

Zachęcamy zatem do zapoznania się z pełną ofertą takich firm, jak TYTAN Sp. z o.o., na jej nowoczesnej stronie: www.tytan.poznan.pl  

Opracowanie:
Poznań, Strusia 10
tel. 61 865 40 10
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz