Artykuł sponsorowany

Święta w luksusowym apartamencie w Zakopanem

Święta w luksusowym apartamencie w Zakopanem
Święta Bożego Narodzenia są wyjątkową okazją do tego, aby odpocząć od codziennych obowiązków i spędzić czas w gronie najbliższych nam osób. Nie mniej samo ich przygotowanie wiąże się z ogromnym wysiłkiem – zakupy, gotowanie, pieczenie, sprzątanie. Wszystko to spędza nam sen z powiek jeszcze na długo przed nadejściem wigilijnej kolacji. Jak tego uniknąć? A może by tak spędzić święta w luksusowym apartamencie w Zakopanem?

Alternatywa dla przepracowanych i zabieganych

Pomysł spędzenia świąt poza domem wydaje się Wam kuriozalny? Budzi zdziwienie, a może nawet wywołuje oburzenie? Jednak, jeśli na spokojnie rozważyć by taką propozycję, okazuje się, że ma ona wiele plusów. Najważniejszym jest to, że możemy w pełni wypocząć oraz poświęcić wolny czas tylko rodzinie, nie tracąc go przedświąteczne przygotowania. Jest to doskonała alternatywa zwłaszcza dla osób zabieganych i przepracowanych.

Od dziecka jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że święta spędzamy w domowym zaciszu, z roznoszących się wokół zapachem pieczonych ciast, z rozświetloną choinką w tle. A gdyby tak choć raz zrobić coś na przekór tradycji? W ostatecznym rozrachunku możemy tylko na tym zyskać – wypocząć w towarzystwie najbliższych, odkryć nowe sposoby spędzenia wolnego czasu, przeżyć święta inne niż wszystkie dotychczasowe.

Białe święta, magiczne święta

Pamiętacie, kiedy ostatnio spadł śnieg na Boże Narodzenie? Co roku zazdrościcie mieszkańcom południa Polski, że mają go pod dostatkiem, gdy tymczasem w Waszym regionie króluje plucha?

W tym świetle wyjazd na święta w Zakopanem jawi się jako propozycja nie do odrzucenia. Zimowa sceneria stolicy polskich Tatr będzie jednym z czynników budujących świąteczną atmosferę, a spacery po ośnieżonych stokach i ulicach wydają się ciekawym pomysłem na spędzenie czasu z najbliższymi. Potwierdza to nasz rozmówca, manager rezydencji Apartamenty Kotlarski z Zakopanego: Coraz dłuższa jest lista zakopiańskich apartamentów i ośrodków wypoczynkowych, które w święta są po prostu przepełnione. Ludzie uciekają od  szału zakupów, od przedświątecznego zgiełku. Szukają miejsca, w którym będą mogli pobyć z najbliższą rodziną, a jednocześnie obcować z piękną, zimową naturą.

Świąteczna atmosfera poza domem?

Święta spędzone poza domem muszą być gorsze. Wręcz przeciwnie! Mogą to być święta wyjątkowo klimatyczne. Co więcej, mogą to być święta spędzone w rodzinnej atmosferze, przy suto zastawionym stole oraz w blasku choinki.

Różnica w stosunku do świąt przeżywanych w domowym zaciszu będzie taka, że stół nakryje się smacznymi potrawami bez naszej pomocy, a po wigilijnej kolacji będziemy mogli zrelaksować się w luksusowym apartamencie. Czy nie jest kusząca perspektywa?

Oceń artykuł (3)
3.0
Komentarze
Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Wyszukaj firmy z branży