Materiał Partnera

Stylowe płaszcze na zimę – inspiracje

Stylowe płaszcze na zimę – inspiracje

Zima przez wiele osób jest postrzegana jako najbardziej ponura pora roku. Rzeczywiście, pogoda nie zachęca – krótkie dni, niewiele słońca, niskie temperatury… to wszystko sprawia, że spada motywacja do eksperymentowania z modą. Tymczasem wystarczy zainwestować w modny płaszcz na zimę, by ożywić swoją stylizację i uczynić tę męczącą porę roku nieco przyjemniejszą. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę i gdzie wybrać się na zakupy.

Czy płaszcz zimowy musi być nudny i nijaki? Absolutnie nie! Wręcz przeciwnie – taki właśnie być nie powinien. Wcale nie musisz się stapiać z krajobrazem i wzmagać jego ponurość. Wybierz model, który sprawi, że:

  • będzie Ci ciepło – zimą o walorach praktycznych outfitu nie można zapominać,
  • poczujesz się komfortowo bez względu na sytuację,
  • podkreślisz walory swojej sylwetki,
  • wpiszesz się w najnowsze trendy.

Ciekawe propozycje w tym obszarze przygotowała np. warszawska MDM Galeria, gdzie znajdziesz również ubrania klasy premium. To zatem propozycja dla osób, które stawiają na bezkompromisową jakość oraz design prosto z najwyższej półki.

Modny płaszcz na zimę, czyli jaki?

Tej zimy szczególną uwagę zwracają damskie płaszcze o sportowym charakterze. Mowa
o modelach pikowanych, wykonanych z wysokiej klasy tkanin syntetycznych,
które lepiej niż jakiekolwiek włókno naturalne chronią m.in. przed wilgocią i chłodem. Jednak – jak udowadniają propozycje dostępne w MDM Galerii – „sportowe” nie musi oznaczać do końca „casualowe”. Wręcz przeciwnie. Stylowe parki i pikowane płaszcze damskie mogą urzekać ciekawym designem. Tak dzieje się choćby w przypadku tych z kolekcji dankoff.dk czy Barbary Lebek – dostępnych właśnie w warszawskiej Galerii.

O ich eleganckim wydźwięku decydują przemyślane detale – nietuzinkowa kolorystyka, np. odcienie stalowej szarości czy subtelnego liliowego różu, wyrafinowane obszycia rękawów i kapturów futrem czy asymetryczne zapięcie. To wszystko sprawia, że płaszcz zimowy zwraca na siebie uwagę i podkreśla uroki kobiecej sylwetki. Nie traci przy tym swojej praktyczności – niezawodnie zapewnia ciepło, także w najchłodniejsze dni zimy.

Jak widać, kupując płaszcz zimowy, wcale nie trzeba iść na kompromis z samą sobą. Nowy model może być ciepły, komfortowy, uniwersalny i… elegancki oraz kobiecy. Jeśli więc chcesz uzupełnić swoją kolekcję, koniecznie wybierz się na Marszałkowską 34 w Warszawie. Tam z łatwością znajdziesz inspirację dla siebie.

Pamiętaj również, by do nowego płaszcza dobrać odpowiednie dodatki. Przyda się np. ciepła czapka, szal, komin lub ponczo, rękawiczki czy elegancka torebka. Tak stworzysz stylizację, która pozwoli pokonać Ci nawet najbardziej pochmurną zimę.

Opracowanie:
Warszawa, Marszałkowska 34 lok. 50
tel. 22 629 32 28
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz