Materiał Partnera

Stylowa podłoga

Stylowa podłoga

Remontując mieszkanie, dom lub firmę często mamy ochotę zmienić coś w wykończeniu naszych podłóg. Niezależnie czy chodzi nam o zmianę paneli, położenie nowych płytek czy generalny remont rozpoczynany od samej wylewki, warto skorzystać z wiedzy i pomocy pracowników firmy remontowej. Doświadczenie w takich pracach pozwala znacznie skrócić czas remontu i uniknąć błędów, które mogłyby narazić nas na dodatkowe koszty!

Abc Podłogi II to firma, która specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Jedną z naszych specjalizacji jest układanie podłogi, które pozwala na ostateczne wykończenie i nadanie charakteru każdemu pomieszczeniu! Oferujemy również innowacyjne rozwiązania jak montowanie wygłuszenia, które może okazać się pomocne, jeśli w domu są zwierzęta czy małe dzieci. Montaż paneli, płytek czy parkietu przez wykwalifikowanych pracowników pozwoli na szybsze zakończenie prac remontowych i pozwoli nam cieszyć się dobrze przygotowaną i zakonserwowaną podłogą!

Zaczynamy od wylewki

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc przy remontach, dlatego prace nad podłogą możemy zacząć już od przygotowania wylewki samopoziomującej. Daje ona gwarancję, że położone na nią panele, płytki ceramiczne czy płytki PCV nie będą pękać, wypaczać się czy odklejać. Sprawdza się to szczególnie przy remontach w mieszkaniach w blokach, gdzie stan podłóg pozostawia wiele do życzenia. Taka wylewka zapewnia płaską jak stół powierzchnię, która podnosi estetykę wykończenia wnętrza. Pracę nad podłogą zaczynamy od oczyszczenia podłoża z kurzu, pyłu czy tynku, starej farby. Dzięki temu osiągniemy lepszą przyczepność wylewki. Następnie musimy upewnić się, że w podłodze nie ma żadnych większych szczelin, które należy wypełnić. Kolejny krok to gruntowanie podłoża przeznaczonymi do tego środkami, dylatacja posadzki i określenie poziomu wylewki. Po wykonaniu tych czynności przygotowujemy roztwór wylewki i rozprowadzamy ją na podłodze. Musimy ją odpowietrzyć, aby nie powstały na niej żadne nieestetyczne wybrzuszenia. Wylewka schnie do dwóch dni, wszystko zależy od grubości i rodzaju zastosowanego materiału. Pracę na takiej podłodze można rozpocząć po upływie dwóch do trzech tygodni, co zapewni odpowiednią stabilność podłoża.

A co na podłogę?

Klienci często zastanawiają się, jakie płytki lub jakie panele sprawdzą się w poszczególnych pomieszczeniach. Wszystko zależy od naszego upodobania, ale warto rozważyć, w których pokojach będzie się odbywał największy ruch. Panele o wysokiej klasie ścieralności kładzie się w przedpokoju lub salonie, te o niższej klasie w sypialni. Do kuchni i łazienki wybiera się materiały wodoodporne, które łatwo czyścić, na przykład płytki czy szczególnie modny ostatnio cement. Miłośnicy drewna doceniają parkiety albo piękne mozaiki z drewnianych płytek. Nasi pracownicy pomogą również wyłożyć podłogę sypialni wykładziną dywanową. Wszystkie zlecenia wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zapraszamy do konsultacji!

Opracowanie:
Pyrzyce, 1 Maja 12 lok. 14
tel. 511 755 827
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz