Artykuł sponsorowany

Stwórz piękny ogród z pomocą specjalistów - Szkółka Drzew i Krzewów Alicja Szyca

Stwórz piękny ogród z pomocą specjalistów - Szkółka Drzew i Krzewów Alicja Szyca

Wartość rynku polskiego materiału szkółkarskiego przekracza dzisiaj miliard złotych. Produkcja krzewów, drzewek iglastych i liściastych, czy różnych odmian traw, z każdym rokiem wzrasta. Według statystyk polscy szkółkarze oferują łącznie ponad 4800 taksonów (populacji/grup) drzew i krzewów ozdobnych, a także około 1500 odmian oraz gatunków roślin zielonych trwałych. Tak szeroki rynek pozwala między innymi na tworzenie przez setki tysięcy klientów indywidualnych, pięknych ogrodów.

Tworzysz ogród? Wybierz materiał szkółkarski od profesjonalnych hodowców!

Dzisiaj tworząc piękne ogrody przydomowe, czy te wspólnot mieszkaniowych, szpitali, urzędów, szkół, czy korporacji, warto wybierać na materiał szkółkarski, te produkty, które wzrastały w specjalistycznych firmach szkółkarskich o potwierdzonej renomie. Istotne jest przy tym to, aby dokonywać zakupu wprost od takich podmiotów, omijając sklepy ogrodnicze, czy wielkie sieci, oferujące m.in. sprzedaż drzewek i krzewów. Kupno materiału szkółkarskiego od profesjonalnej firmy zajmującej się uprawą roślin, zapewnia przede wszystkim w 100% to, że nasz ogród będzie piękny przez wiele lat. Dobre firmy szkółkarskie hodują swoje krzewy, czy drzewa ozdobne i owocowe, na sprawdzonych glebach, specjalnie do tego przygotowanych oraz odpowiednio nawożonych, w procesach proekologicznych – np. wyeliminowane zostały działania wykorzystywania preparatów stymulujących ryzogenezę (ukorzenienie), a także wzmożono kontrole nasiennictwa.

Rośliny dla ogrodów w różnych stylach

Najlepsze firmy szkółkarskie pomagają swoim klientom w dobraniu odpowiednich sadzonek, czy też wyrośniętych już bardziej roślin. Udając się do takich podmiotów uzyskamy produkty takie, jak byliny, drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, trawy, nasiona i sadzonki kwiatów, a także podłoża ogrodnicze i korę. To pozwoli zaś stworzyć wyjątkowe ogrody w różnych stylach: angielskim, prowansalskim, śródziemnomorskim, japońskim, naturalistycznym, wiejskim, staropolskim. Eksperci z firm szkółkarskich poinstruują również, w jaki sposób dbać o rośliny, a także jak założyć popularny ogród funkcjonalny podzielony na strefy reprezentacyjną, relaksacyjną, a także uprawną. Jeśli jesteś zatem zainteresowany zakupem wysokiego jakościowo materiału szkółkarskiego oraz innych produktów ogrodniczych, zgłoś się do takich firm, jak Szkółka Drzew i Krzewów Alicja Szyca.

Szeroki asortyment i profesjonalne doradztwo

Szkółka drzew i krzewów Alicja Szyca zajmuje się hodowlą i sprzedażą różnorodnych gatunków roślin ozdobnych. Firma ta oferuje swoim klientom szeroki wybór drzew, krzewów oraz roślin pnących, które są dostępne w różnych rozmiarach i odmianach kolorystycznych. Wszystkie rośliny pochodzą z polskich upraw, co gwarantuje ich doskonałą jakość. Szkółka Drzew i Krzewów Alicja Szyca to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz zespołem fachowców, którzy pomagają klientom w doborze odpowiednich roślin do danego ogrodu lub terenu rekreacyjnego. Firma ta oferuje również doradztwo w zakresie pielęgnacji poszczególnych gatunków roślin oraz dostarcza niezbędne akcesoria ogrodnicze.

Opracowanie:
Katowice, Kołodzieja 8b
tel. 691 950 169
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz