Materiał Partnera

STS Turbo – serwis powstały z pasji do motoryzacji

STS Turbo – serwis powstały z pasji do motoryzacji

Komfort i bezpieczeństwo – to dwie cechy, których oczekujemy od jazdy samochodem. Zapewnić je może jedynie dobry stan techniczny pojazdu, a o ten zadba jedynie renomowany serwis. STS Turbo to rodzinna firma od lat zajmująca się naprawą i montażem turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych. Jej usługi stanowią gwarancję jakości, którą zapewnić mogą tylko rodzinne wartości.

Praca i pasja

Zlokalizowany w warszawie serwis STS Turbo powstał z połączenia miłości do motoryzacji oraz bogatego doświadczenia. To pierwsze przyszło naturalnie. To ostatnie firma zawdzięcza współpracy i szkoleniom u producenta turbosprężarek BorgWarner Turbo Systems.

Dokładność oraz profesjonalizm – to dwie wartość, którymi STS Turbo kieruje się w swojej działalności. Za główny cel firma stawia sobie sprostanie potrzebom polskiego rynku oraz klientów. Robi to z sukcesem, ponieważ STS Turbo cieszy się uznaniem licznych warsztatów samochodowych nie tylko z Warszawy i okolic stolicy, ale też całego województwa mazowieckiego.

Zakres działalności serwisu obejmuje regenerację turbosprężarek, montaż turbin oraz sprzedaż zarówno nowych turbosprężarek, jak i części zamiennych, których asortyment jest nieustannie przez STS Turbo powiększany.

Kompleksowy serwis turbo

Usługi oferowane przez STS Turbo mają szeroki zakres. Podstawową sferą działalności firmy jest regeneracja turbosprężarek. To wieloetapowy złożony proces, który dla pełnej skuteczności wymaga przeprowadzenie innych czynności takich jak mycie, czyszczenie i piaskowanie elementów składowych turbiny. Naprawie turbosprężarek w STS Turbo towarzyszy wyważenie wirnika strony gorącej oraz koła kompresji, montaż głowicy, test szczelności i doważenie rdzenia. Po montażu naprawionej turbiny wykonana być musi regulacja ciśnienia doładowania.

Do klientów posiadających turbiny ze zmienną geometrią łopatek VNT kierowana jest oferta czyszczenia turbosprężarek. Stosowane jest ono w przypadku, gdy turbosprężarka przeładowuje się, a samochód zaczyna działać w trybie awaryjnym. STS Turbo wykorzystuje w tym procesie wannę ultradźwiękową oraz myję wysokociśnieniową. W serwisie STS Turbo możliwa jest wymiana pierścienia kierownicy zmiennej geometrii oraz rolek prowadzących. W przypadku mechanicznych uszkodzeń STS Turbo jest w stanie zapewnić swoim klientom oryginalne części zamienne firmy Garrett oraz KKK Borgwarner, które nie są dostępne na rynku regeneracji już od kilku lat.

Uzupełnieniem oferty serwisu jest sprzedaż turbin oraz części zamiennych pochodzących od czołowych producentów, takich jak HOLSET, Mitsubishi, czy Schwitzer. Wszystkie turbosprężarki zakupione w STS Turbo posiadają pełną gwarancję producenta bez limitu kilometrów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz