Materiał Partnera

Stolarka okienna i niezbędne akcesoria w asortymencie Śliw-Plast

Stolarka okienna i niezbędne akcesoria w asortymencie Śliw-Plast

Jednym z najważniejszych elementów każdego obiektu użytkowego jest zainstalowana w nim stolarka. Dostępność wielu rodzajów okien daje możliwość dopasowania ich nawet do zaawansowanych architektonicznie budynków – w takim wypadku konieczne jest zastosowanie okien nietypowych, które jest w stanie wykonać Śliw-Plast. Firma ta oferuje swoim klientom zarówno stolarkę, jak i niezbędne akcesoria – jakie konkretnie?

Solidne, estetyczne okna

Przy wyborze okien warto rozważyć zakup konkretnych modeli, które różnią się m.in. typem otwierania, rozmiarem czy zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Szeroki asortyment renomowanego producenta i dystrybutora stolarki, firmy Śliw-Plast, obejmuje przede wszystkim wiele okien typowych. Należą do nich modele jedno-, dwu- lub trzyskrzydłowe, a nawet okna składające się aż z czterech skrzydeł. W budynku można także umieścić oferowaną przez Śliw-Plast witrynę, a do typowej stolarki zaliczyć można również drzwi balkonowe w wariancie podstawowym lub uchylno-przesuwnym.

Firma Śliw-Plast na tle innych dystrybutorów stolarki wyróżnia się możliwością dostarczenia klientowi okien nietypowych. Półokrągła górna część okna to z pewnością rozwiązanie doskonałe do eleganckich elewacji. Element nietypowy może być także oddzielony od skrzydeł wykonanych w standardowym, prostokątnym formacie. Oferta firmy Śliw-Plast obejmuje również okna okrągłe, a także w systemie trzyskrzydłowym, w którym okna boczne są skośne w górnej części. Popularne są także okna trójkątne, które również znaleźć można w asortymencie Śliw-Plast.

Niezbędne akcesoria

Firma Śliw-Plast proponuje swoim klientom nie tylko elementy stolarki, ale także szereg niezbędnych akcesoriów. Zaliczają się do nich przede wszystkim osłony stosowane na oknach. Dzięki nim można regulować w dowolny sposób natężenie wpadającego do pomieszczenia światła zewnętrznego. Chronią także przed spojrzeniami osób znajdujących się na zewnątrz. Doskonale w tym zakresie sprawdzają się proponowane przez Śliw-Plast dopasowane do stolarki okiennej rolety zarówno w wariancie wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Firma Śliw-Plast dostarcza również rozwiązania umożliwiające zabezpieczenie wnętrz przed uciążliwymi owadami, co szczególnie przydatne jest w sezonie letnim. Wytrzymałe moskitiery perfekcyjnie współgrają z oknami proponowanymi przez Śliw-Plast, dzięki czemu stolarka jest zarówno estetyczna, jak i w pełni funkcjonalna. Firma ta w rozbudowanej ofercie posiada także parapety i inne akcesoria, które związane są właśnie z oknami. Warto zaufać tym doświadczonym specjalistom i wybrać stolarkę okienną wysokiej jakości, która zagwarantuje odpowiednią szczelność i elegancki wygląd.

Opracowanie:
Trzebiatów, Kołobrzeska 38
tel. 91 387 26 68
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz