Artykuł sponsorowany

Stary zegar w salonie od firmy Artisan Zegarmistrz

Stary zegar w salonie od firmy Artisan Zegarmistrz

Antyczny zegar w salonie z pewnością ozdobi wnętrze. Mało tego doda szyku i elegancji. Szczęśliwi czasu nie liczą, ale zabytki już tak. Jednak im są starsze, tym droższe. Mimo tego warto w nie zainwestować, bo ocieplą pomieszczenie. Tutaj ważną rolę odgrywa ich obudowa, wykonanie, precyzja, kolorystyka, ale także sam mechanizm. Stojący, stary zegar z kukułką czy luksusowy pałacowy od firmy Artisan Zegarmistrz zapewni doskonały klimat pomieszczenia.

Wybór zegara do salonu z firmy Artisan Zegarmistrz

Wybór zegara stojącego czy ściennego do salonu jest pewnym wyzwaniem. Z jednej strony musi pełnić funkcję praktyczną, a z drugiej dekoracyjną. Jeśli zdecydujemy się na zakup antyku, to zyskujemy doskonałe rozwiązanie. Atrakcyjny dodatek stanie się dopełnieniem każdego wnętrza. Firmy Artisan Zegarmistrz oferuje wiele rodzajów zegarów m.in.: luksusowe pałacowe, kominkowe, zabytkowe kuranty, pozytywki oraz stylowe. Możemy wybrać model naziemny lub do powieszenia, zależnie od wielkości pomieszczenia. Nie każdy czasomierz wpasuje się do wyposażenia, więc powinniśmy dokładnie przemyśleć decyzję.

Jeśli cenimy sobie spokój, z pewnością tykający zegar, może nie działać relaksująco, a wręcz będzie nas irytować

mówi ekspert. Dlatego podczas wyboru upewnijmy się, że dźwięk nie będzie przeszkadzał żadnemu z domowników.

Naprawa starego zegara z kukułką – czy warto?

Stary zegar z kukułką, w którym nie działa mechanizm, zazwyczaj trzymamy na strychu lub w garażu. Przechowujemy go z sentymentu, bo ma swoją historię. Warto go odkurzyć i oddać do naprawy w firmie Artisan Zegarmistrz, ponieważ jak pokazują najnowsze trendy stanie się wspaniałym uzupełnieniem pomieszczenia – nawet współczesnego. Jeśli ustawimy go w narożniku pokoju, będzie cieszył oko niejednego znajomego. Bogato zdobiony, drewniany model sprawdzi się tak naprawdę w każdym wnętrzu, ponieważ występuje w wielu odcieniach brązu czy czerni. Dlatego nie bójmy się tego typu rozwiązań!

Opracowanie:
Poznań, Wodna 4
tel. 61 852 24 29
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz