Materiał Partnera

Sprzedaż, regeneracja, wypalanie oraz diagnostyka filtrów cząstek stałych DPF!

Sprzedaż, regeneracja, wypalanie oraz diagnostyka filtrów cząstek stałych DPF!

Zarówno auta dieslowe, jak i benzynowe są wyposażone w nowoczesne filtry cząstek stałych, których zadaniem jest oczyszczenie gazów spalinowych ze szkodliwych nieczystości takich, jak sadza. Warto przy tym wiedzieć, że niestety podzespoły te wyróżniają się wysokim poziomem natężania swojej pracy, co powoduje, że są one zaliczane do jednych z najszybciej eksploatujących się komponentów samochodowych. Ważne jest zatem to, aby na rynku motoryzacyjnym działało dużo specjalistycznych warsztatów, wyróżniających się szeroką ofertą i nowoczesnością tak, jak wrocławski zakład Regeneracja DPF Tomasz Słomiński.

Szeroka oferta, nowoczesny park maszynowy i doświadczenie pracowników!

Zakład motoryzacyjny Regeneracja DPF Tomasz Słomiński, wyróżnia się na rynku swoją innowacyjnością, która pozwala na świadczenie takich usług, jak: wypalanie filtrów cząstek stałych, ich kompleksowa regeneracja, diagnostyka (np. w ramach przeglądów okresowych), czy nawet sprzedaż zregenerowanych filtrów DPF. Warto wiedzieć, że takie działania są możliwe przede wszystkim dzięki obszernej wiedzy konstrukcyjnej doświadczonych serwisantów, a także dzięki posiadanej innowacyjnej technologii, która składa się z wielu zautomatyzowanych urządzeń podłączonych do komputerów oraz oprogramowania sterującego. Park serwisowy, który posiada Regeneracja DPF Tomasz Słomiński, spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne normy branżowe, a to zapewnia klientom nie tylko wysokie jakościowo procesy regeneracyjne, czy montażowe, ale także błyskawiczne i w pełni bezpieczne! To właśnie te trzy wyznaczniki składają się na politykę wrocławskiego zakładu Tomasza Słomińskiego, który z powodzeniem działa na rynku już ponad 8 lat. Zaufało mu już tysiące klientów indywidulanych, a także biznesowy – wielu z nich, nawiązało stałą serwisową współpracę, ciesząc się wysokimi obrotami swoich silników dieslowych oraz benzynowych.

Niskie ceny i szybkie procesy serwisowe

Obecnie w branży serwisowej pojazdów – zwłaszcza osobowych i dostawczych – liczą się dla klientów: niskie ceny, a także szybkie procesy serwisowe. Jeśli chodzi o warsztat Regeneracja DPF Tomasz Słomiński, wysoka jakość przeprowadzanych prac idzie w parze właśnie z niewielkimi kosztami, które ponoszą zleceniodawcy, a także z krótkim czasem oczekiwania. Całkowicie sprawny filtr cząstek stałych DPF, można uzyskać od wrocławskiego warsztatu nawet po kilkunastu godzinach od rozpoczęcia prac naprawczych! Jest to przede wszystkim możliwe dzięki wysokim standardom logistyki serwisowej, jaką wdrożyła firma Regeneracja DPF Tomasz Słomiński. Warto przy tym wiedzieć, że każdy klient może liczyć także na pełne doradztwo techniczne, a także na solidne gwarancje. Nie czekaj zatem i zregeneruj filtr DPF swojego samochodu, nawet już od 500 złotych! Lepszej ceny na rynku nie znajdziesz…

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz