Materiał Partnera

Sprzedaż i montaż pokryć dachowych w firmie Kolbis

Sprzedaż i montaż pokryć dachowych w firmie Kolbis

Firma Kolbis działa na polskim rynku od prawie dwudziestu lat. Główną sferę jej działalności stanowi sprzedaż pokryć dachowych oraz ich profesjonalny montaż. Swoim klientom oferuje ponadto darmowe pomiary dachu, sporządzenie kosztorysu konstrukcji dachu oraz transport zakupionych materiałów. Zaangażowanie firmy Kolbis w proces budowy domu pozwala zagwarantować, że nasz dach zostanie wykonany dobrze i z użyciem materiałów najwyższej jakości.

Oferta sprzedaży

Firma Kolbis specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych. W jej salonie w Tarnowie znajdziemy bogaty wybór asortymentu pochodzącego od czołowych producentów. Dostępne są wszystkie popularne obecnie materiały, do których należą:

  • blachodachówka – często wybierana jest ta o klasycznym wyglądzie, ponieważ przypomina dachówkę ceramiczną, ale jest od niej tańsza i lżejsza,
  • blacha panelowa powlekana i z posypką ceramiczną – modułowa budowa umożliwia sprawny i łatwy montaż,
  • blacha trapezowa – znajduje ona zastosowanie nie tylko na dachach, ale również jako element elewacji budynków,
  • blacha na rąbek – panele dachowe stanowią uniwersalną i prostą formę pokrycia dachowego, a przy tym są eleganckie i nowoczesne,
  • dachówka ceramiczna i betonowa – to najstarsza forma pokrycia dachowego, doskonale sprawdza się na dachach o skomplikowanej konstrukcji.

Uzupełnienie oferty Kolbis stanowią inne elementy konstrukcji dachu. Wśród proponowanych produktów znajdują się również okna dachowe, systemy rynnowe oraz akcesoria dekarskie. Te ostatnie są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania dachu przez długi czas. Do tej grupy zaliczymy przede wszystkim komunikację dachową, uszczelnienia dachowe, membrany, wkręty farmerskie oraz kominki wentylacyjne.

Dwadzieścia lat doświadczenia

Kolbis na polskim rynku działa już prawie dwadzieścia lat. Nieustannie gromadzone doświadczenie oraz drobiazgowa selekcja produktów pozwalają firmie dostarczyć wyłącznie najwyższej jakości materiały i usługi. Do producentów pokryć dachowych, których produkty znajdują się w ofercie, należą Blachotrapez, Budmat oraz Bratex.

Tajemnica sukcesu firmy Kolbis tkwi w indywidualnym podejściu do każdego klienta. Każdy spodziewać się może kompleksowej pomocy zarówno w planowaniu budowy dachu – firma oferuje wykonanie pomiarów oraz kosztorysu dachu – jak i jego realizacji – dzięki usługom transportu i montażu pokryć dachowych. Prace przebiegają znacznie szybciej, jeśli wszystkim zajmuje się jedna, wykwalifikowana w tym kierunku firma.

Pasja do budownictwa, jaka cechuje Kolbis, wykracza poza pokrycia dachowe i usługi dekarskie. Firma prowadzi też działalność deweloperską w zakresie sprzedaży mieszkań w budowanych przez siebie domach wielorodzinnych.

Opracowanie:
Tarnów, Karpacka 1
tel. 14 629 95 66
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz