Materiał Partnera

Sprzedaż farb przemysłowych i lakierów samochodowych – firma Radmax!

Sprzedaż farb przemysłowych i lakierów samochodowych – firma Radmax!

Dzisiaj na rynku chemii użytkowej liczy się przede wszystkim jakość danych specyfików, a także ich dedykowanie do konkretnego typu prac. Ilość wypuszczanych produktów na rynek – farb przemysłowych, czy lakierów samochodowych – jest zaś imponująco wielka, dlatego dzisiaj różnego rodzaju sklepy, a także ich konsumenci muszą szczególną uwagę zwracać na jakość. Najwyższe parametry składowe chemii użytkowej gwarantuje między innymi firma Radmax i to z jej ofertą warto się zapoznać!

Szeroka oferta produktowa

Firma Radmax oferuje swoje produkty dla klientów indywidulanych oraz biznesowych. Drugą grupę stanowią mniejsze sklepy z chemią użytkową, a także liczne przedsiębiorstwa budowlane, ośrodki przemysłu maszynowego, warsztaty mechaniki pojazdów, salony lakierniczo-blacharskie, mieszalnie farb, czy też pracownie stolarsko-meblarskie. Zaopatrują się oni zaś w takie produkty, jak lakiery samochodowe, farby i żywice przemysłowe, farby do lakierowania w przemyśle meblowym, czy też rozcieńczalniki oraz zmywacze. Uszczegóławiając firma Radmax oferuje zatem różnego rodzaju szpachle, podkłady (np. poliuretanowe i epoksydowe), farby nawierzchniowe do samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych, żywice epoksydowe do posadzek betonowych, czy taką chemię, jak: nitro, benzyna ekstrakcyjna, chlorokauczuk, poliuretan, ksylen, karbamidowy RF-04, nafta, czy aceton.

Pełne doradztwo techniczne

Firma Radmax swoim klientom – doraźnym oraz stałym – gwarantuje również pełne doradztwo technologiczne. Pracownicy przedsiębiorstwa są bowiem szeroko przeszkoleni w zakresie materiałoznawstwa, chemii użytkowej i przemysłowej, czy też w takich dziedzinach, jak meblarstwo, lakiernictwo, tynkarstwo, budownictwo itd. Na pełne doradztwo techniczne firmy Radmax, składa się oferowanie zawsze najwyższych jakościowo wyrobów o niepowtarzalnych właściwościach zawsze skrupulatnie wymienionych w deklaracji własności produktów. Potwierdzeniem na to jest współpraca z renomowanymi producentami takimi, jak m.in.: Ivat, Siro, Chemstal. Malchem, PPG, czy liniami produktowymi: Dekoral (farby do ścian), Dulux, Śnieżka, Satyn, Ceresit, Weber Den, Braven, Rafil, Tikurilla, 3M, Dupont, Novol, czy Troton.

Błyskawiczne dostawy i sprzedaż od ręki

Oprócz szerokiej oferty i wysokiej jakości produktów, firma Radmax wyróżnia się na rynku również swoimi procesami zarządczymi oraz logistycznymi. Zamówienia są realizowane błyskawicznie, a klienci mogą uzyskać wiele towarów nawet w hurcie od ręki, odwiedzając siedzibę hurtowni. Jest to szczególnie ważne dla lakierni samochodowych, czy też mieszalni farb, które muszą zawsze być zaopatrzone w setki unikalnych produktów chemicznych. Takie oferuje dla nich firma Radmax!

Z pełną ofertą i specyfikacją firmy Radmax, możesz zapoznać się również na jej klarownej stronie internetowej. Dowiesz się na niej między innymi tego, że Radmax to wiarygodny partner wielu podmiotów, posiadający Certyfikat Rzetelności. Takie potwierdzenia są bardzo ważne w branżach usługowo-handlowych.

Opracowanie:
Stalowa Wola, Solidarności 8
tel. 78 933 36 88
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz