Artykuł sponsorowany

Sprzątanie biur i hal – firma PHU Dasters J. D. Gaffke

Sprzątanie biur i hal – firma PHU Dasters J. D. Gaffke

Bogate doświadczenie, kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta – tym właśnie wyróżnia się wśród innych firma PHU Dasters J. D. Gaffke. To przedsiębiorstwo, które oferuje swoje usługi od ponad 14 lat. Zapewnia fachowe wykonywanie zleceń dla firm, dbając o wszelkie najmniejsze detale. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług tego zakładu.

Usługi sprzątające na wysokim poziomie

Bogate doświadczenie, które zdobyło przedsiębiorstwo PHU Dasters J. D. Gaffke, pozwala na dostosowanie swojej oferty to każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Firma zatrudnia profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Jak mówi jeden z pracowników:

Dbamy o najmniejsze szczegóły, wiedząc, jak ważny jest porządek w każdym biurze. W pełni świadomie wykonujemy swoje obowiązki, dlatego solidność to nasza dewiza. Dbamy również o dotrzymywanie ustalonych terminów i staranne wykonywanie zaplanowanych działań. Dzięki temu mamy wielu zadowolonych klientów, którzy nawiązali z nami stałą współpracę.

Zakres usług sprzątających dla firm

Firma obsługuje biura oraz hale, zapewniając im porządek, który jest niezbędny w tych miejscach. Ekipa zatrudnia w przedsiębiorstwie doskonale wie, że oprócz walorów estetycznych oraz dobrego samopoczucia pracowników, czyste pomieszczenia pozytywnie wpływają również na zdrowie osób, które przebywają w danych pomieszczeniach. Usługi sprzątające dla firm obejmują między innymi pranie dywanów, wykładzin, kanap oraz czyszczenie parownicą trudno dostępnych miejsc. Firma dba o codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Oferta obejmuje także maszynowe zamiatanie placów, mycie okien oraz sprzątanie poremontowe i pobudowlane. Co więcej, na przedsiębiorstwo można liczyć również w przypadku odśnieżania terenu przed firmą. Podejmuje się także sprzątania wspólnot, osiedli, a także pielęgnacji terenów zielonych. Co więcej, firma posiada usługę HDS do 3,5 tony i wykonuje też prace ziemne mini koparką.

Opracowanie:
Bojano, Partyzantów Kaszubskich 17
tel. 513 051 389
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz