Materiał Partnera

Sprawna i funkcjonalna sprężarkownia z firmą Airservice-Install

Sprawna i funkcjonalna sprężarkownia z firmą Airservice-Install

Sprężarkownia to ważne miejsce wielu warsztatów samochodowych czy zakładów przemysłowych. Jej wydajność uzależniona jest od kilku czynników; odpowiedniego projektu i wykonania instalacji oraz od regularnie wykonywanych przeglądów, a także właściwego użytkowania urządzeń. Dwoma pierwszymi kwestiami zając się może firma Airservice-Install, zajmująca się serwisem sprężarkowni.

Kompleksowa budowa sprężarkowni

Firma Airservice-Install oferuje swoim klientom wykonanie sprężarkowni „pod klucz” wraz z przeprowadzeniem odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Usługi te obejmują wszystkie etapy; od zaprojektowania instalacji do kompleksowej realizacji jej budowy.

W zakresie instalacji pneumatycznej Airservice-Install korzysta z różnych materiałów, dopasowywanych indywidualnie do potrzeb oraz wymagań klientów. W jej ofercie znajdują się instalacje ze stali, ze stali nierdzewnej spawanej w osłonie argonowej, aluminium, miedzi i miedzi lutowanej oraz polipropylenu.

Instalacje elektryczne to kolejny aspekt, w którym Airservice-install oferuje wykonawstwo – na podstawie własnych projektów lub dostarczonej dokumentacji. Firma zajmuje się wykonaniem dróg kablowych, układaniem przewodów zasilania, podłączaniem urządzeń posadowionych w pomieszczeniu oraz pomiarami skuteczności ochrony przeciwpożarowej. Usługi Airservice-Install obejmują ponadto układy: sterowania siłowników, przepustnic czerpni i wentylacji sprężarek w funkcji temperaturowej.

Firma wykonuje instalację wentylacji – na potrzeby sprężarkowni oraz kompresorów. Jej oferta w tej sferze obejmuje dostawę i montaż kanałów wyrzutu gorącego powietrza, czerpni, wyrzutni elewacyjnych lub dachowych, a także przepustnic wielopłaszczyznowych.

Airservice-Install zajmuje się również pozostałymi kwestiami związanymi z budową sprężarkowni. Zaliczamy do nich instalacje odprowadzania kondensatu, odzysku ciepła, osuszaczy czy filtrów sieciowych.

Audyt i przeglądy okresowe

Budowa sprężarkowni stanowi główną część działalności Airservice-Install, ale nie jedyną. Z usług firmy korzystać mogą też zakłady już korzystające ze sprężarkowni, ponieważ w ofercie Airservice-Install znajdują się też audyty sprężarkowni oraz przeprowadzanie przeglądów czy napraw serwisowych.

Audyt pozwala ocenić wydajność działającej sprężarkowni, a w przypadku, gdy nie jest ona zadowalająca – wskazać działania, które przyczynią się do poprawy sytuacji. Dzięki okresowym przeglądom przeprowadzanym przez Airservice-Install możemy mieć bieżącą kontrolę nad stanem technicznym instalacji oraz wchodzących w jej skład urządzeń. Serwis, jaki oferuje firma, prowadzony jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który obsługują doświadczenie specjaliści, co oznacza, że usterki są likwidowane skutecznie i sprawnie.

Opracowanie:
Warszawa, Golędzinowska 21
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz