Materiał Partnera

Spersonalizowane umowy leasingowe

Spersonalizowane umowy leasingowe

Obecnie na rynku motoryzacyjnym można zauważyć bardzo duże zapotrzebowanie na umowy leasingowe zarówno dotyczące samochodów osobowych, jak i tych specjalistycznych – pojazdy ciężarowe, busy, czy autokary. Zawierają je z najlepszymi agencjami zajmującymi się leasingiem, nie tylko klienci biznesowi rozszerzający swoje floty, ale także ci indywidualni, którzy potrzebują elastycznych rozwiązań finansowych.

„Zaprojektuj” własną umowę!

Dzisiaj najlepsze agencje leasingowe, które posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku, są bardzo otwarte na przygotowywanie spersonalizowanych umów dla swoich klientów. Warto wiedzieć, że nie tylko mogą one dotyczyć wybrania danego pojazdu z aktualnej oferty i dowolnego negocjowania określonych warunków, ale mogą również zakładać import określonego auta, które zostanie objęte leasingiem. Szczególnie jest to ważne dla klientów, którzy poszukują pojazdów leasingowych starszych, niż piętnastoletnie, a także tych wymagających dostarczenia odpowiednio przystosowanego auta/osprzętu np. do specyfikacji swojej działalność gospodarczej. Mowa między innymi o sprowadzaniu naczep specjalistycznych, do których zalicza się na przykład cysterny pięciokomorowe do transportu paliw ciekłych o pojemności nawet do 46 metrów sześciennych!

Co mogą jeszcze zakładać „zaprojektowanie” na miarę Twoich wymagań umowy leasingowe? Między innymi kompleksowe oferty ubezpieczeniowe, wliczone w koszt leasingu naprawy gwarancyjne, obniżenie spłaty początkowej nawet do 5%, czy też warunek zwrotu wartości leasingu od 10% wkładu własnego! Takie umowy mogą zawrzeć z dobrymi agencjami leasingowymi, nawet klienci z historią w BIG i KRD, a także tzw. startupy. Istotne jest jednak znalezienie dobrego partnera biznesowego. W województwie pomorskim, a także w całej Polsce, dużą renomą i zainteresowaniem przedsiębiorców oraz osób indywidualnych, cieszy się firma Leasing Polski Sp. z o.o., która działa na rynku już od 1996 roku. To potwierdza jej renomę i stałe wpisanie się w krajową branżę leasingową.

Prawo do wykupu

Zarówno przy leasingu samochodów osobowych, jak i maszyn specjalistycznych, przed podpisaniem umowy, należy dokładnie określić wraz z agencją leasingową zasady wykupu pojazdu poleasingowego. Najlepsze podmioty z branży, są w stanie nawet zaproponować odsprzedaż w wersji na raty. Jest to szczególnie korzystne przy krótszych umowach leasingowych, które zakładają konieczność wyłożenia kilkunastu/kilkudziesięciu procentów całej wartości rynkowej auta itp. W przypadku braku posiadania odpowiedniej kwoty do wykupu, aby nie stracić do niego prawa, warto wynegocjować u leasingodawcy, przedłużenie umowy leasingowej. Elastyczne agencje bez problemu zgodzą się na takie warunki, potwierdzają swoje wysokie zaangażowanie w kreowaniu najlepszych rozwiązań biznesowych razem ze swoim klientem.

Opracowanie:
Gdańsk, Budowlanych 72
tel. 58 555 40 00
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz