Materiał Partnera

Specjalistyczne oprogramowania firmy Zemasz pomogą ci zorganizować pracę

Specjalistyczne oprogramowania firmy Zemasz pomogą ci zorganizować pracę

Dziś nie wyobrażamy sobie już pracy bez komputera. To w nim kumulujemy najważniejsze dane, pliki, przygotowujemy niezbędne dokumenty i prezentacje, przez komunikatory i pocztę nawiązujemy kontakt z magazynem, dostawcami, kontrahentami i współpracownikami. Istnieje wiele przykładów na to, jak usprawnić swoją pracę, wykorzystując do tego specjalistyczne oprogramowanie.

Dzięki rozwojowi technologii możemy korzystać z coraz to bardziej pomysłowych programów komputerowych i aplikacji. Niektóre przedsiębiorstwa potrzebują ich bardziej niż inne, aby ich praca przebiegała w sposób płynny i efektywny. Na przykład biura rachunkowe, które pracują z ogromną ilością danych i faktur, nie mogłyby dziś istnieć i pracować bez właściwego oprogramowania. I dlatego firma taka jak Zemasz, nieustannie je rozwija. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre branże, aby mogły sprawnie funkcjonować, wymagają wsparcia działu IT. I tutaj przychodzimy im z pomocą.

Programy dla małych firm i biur rachunkowych

Każdy, kto jest właścicielem firmy, zdaje sobie sprawę, ile generuje ona dokumentów finansowych od faktur, dokumentów sprzedaży, wewnętrznych po potwierdzenia przelewów, które niezbędne są do prowadzenia księgowości. Biuro rachunkowe, w zależności od tego czy jest małe, średnie, czy duże, obsługuje kilkadziesiąt lub kilkaset takich osób miesięcznie. Trudno byłoby pracować z taką dokumentacją ręcznie, niezbędne są do tego specjalistyczne programy komputerowe, które ułatwiają kontrolę spływających dokumentów oraz ich przetwarzanie i wysyłkę. Małe firmy to często jednoosobowe działalności, gdzie właściciel chciałby samodzielnie prowadzić księgę, ale szczególnie na początku, trochę się tego obawia i szuka wsparcia. W Zemasz mamy świadomość tego, że każda firma potrzebuje pomocy w księgowości, płacach i kadrach. Wychodzimy więc z propozycją ułatwiająca realizowanie tych obowiązków, a mianowicie oprogramowaniem: faktury, faktury i magazyn, kadry i płace, księga podatkowa dla firm bez VAT lub biur rachunkowych obsługujących określoną liczbę podatników, ewentualnie można wykupić oprogramowanie bez limitu firm. Dzięki nim otrzymacie Państwo pomoc i wskazówki w zakresie poprawnego przetwarzania licznych dokumentów.

Oprogramowanie dla większych przedsiębiorstw

Jeśli pomocy wymaga mała firma, co można powiedzieć w przypadku większego przedsiębiorstwa? I dla nich mamy przygotowaną ofertę, która zdejmie ciężar prowadzenia księgowości w zakresie średnich i dużych firm. Niezależnie od tego, czy rozliczacie się Państwo na zasadach pełnej księgowości, czy w formie uproszczonej, znajdziecie u nas właściwy program, który wskaże krok po kroku jak to poprawnie zrobić. Do tej grupy klientów kierujemy bardziej rozbudowane systemy, uzupełnione o moduły związane z pracą działu sprzedaży, zaopatrzenia, serwisu czy marketingu. Dzięki temu w jednym miejscu kumulujecie najważniejsze dane i informacje z działalności firmy, obsługujecie CRM bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Co ważne, nasze oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, co jest niezbędne w kontekście szybko zmieniających się przepisów prawa. Dzięki temu wszystkie wyliczenia związane z finansami, podatkami czy płatnościami do ZUS są zawsze aktualne.

Opracowanie:
Częstochowa, Rybacka 5
tel. 601 545 907
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz