Materiał Partnera

Snela Ubezpieczenia to firma ubezpieczeniowa, która wybierze to, co dla Ciebie najlepsze

Snela Ubezpieczenia to firma ubezpieczeniowa, która wybierze to, co dla Ciebie najlepsze

Ubezpieczenie w życiu każdego z nas pełni bardzo ważną rolę. Nie ważne czy chodzi o to dobrowolne, czy obowiązkowe. A wybór ubezpieczyciela wcale nie jest łatwy. Na rynku jest mnóstwo firm, które proponują różne opcje, a każda z nich to inny koszt. Dlatego warto wybrać się do pośrednika, takiego jak na przykład Snela Ubezpieczenia, który cierpliwie wszystko sprawdzi i wybierze najodpowiedniejszy wariant dla Ciebie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Każdy właściciel pojazdu wie doskonale, że jedno z ubezpieczeń komunikacyjnych jest obowiązkowe. Oczywiście to OC. Bez niego nie można wyjechać na drogę. Ale to nie jedyna polisa, którą warto mieć. Jedną z nich jest autocasco. Obejmuje ono zarówno samochód, jak i poszczególne elementy wyposażenia. Właściciel sam decyduje, co chce objąć ochroną. Dzięki AC otrzymuje gwarancję naprawy po kolizji lub zwrotu kosztów po kradzieży auta.

Innym rodzajem takiego ubezpieczenia jest Assistance. Jest ono bardzo wygodne, ponieważ w przypadku kolizji lub awarii zapewnia holowanie (lawetowanie), samochód zastępczy na czas naprawy i samą naprawę. To ubezpieczenie można wykupić na cały rok, albo tylko na określony czas. Wszystko zależy oczywiście od właściciela i jego preferencji. Specjaliści ubezpieczeniowi ze Snela Ubezpieczenia zawsze odpowiednio doradzą i wybiorą najtrafniejszą ofertę ubezpieczyciela. Sami mówią:

Naszym priorytetem jest dokładność poszukiwań wśród ofert i wybór wariantu, który dokładnie odpowiada klientowi. Ubezpieczenia są usługą odnawialną, dlatego robimy wszystko, żeby Klient był zadowolony i zawsze do nas wracał.

Wakacje

Kto z nas ich nie lubi? Cudowny czas oderwania się od pracy i obowiązków. Jednak często jest tak, że podczas wakacji coś się dzieje. Zepsuje się samochód, dziecko zachoruje, albo jeszcze coś innego. Profesjonaliści z pośrednictwa Snela Ubezpieczenia doskonale rozumieją takie sytuacje. Dlatego warto się do nich udać przed wyjazdem i poprosić o doradztwo w zakresie najlepszego z możliwych ubezpieczeń. Dzięki temu wyjazd będzie spokojniejszy.

Opracowanie:
Gostyń, Wiosny Ludów 8
tel. 606 910 972
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz