Materiał Partnera

Skuteczne systemy osłonowe dla okien

Skuteczne systemy osłonowe dla okien

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi to ważny element poczucia bezpieczeństwa dla użytkowników różnego rodzaju obiektów. Osłony zabezpieczające okna domów jednorodzinnych czy mieszkań przed włamywaczami, ale też przed hałasem, deszczem, zimnem, wiatrem lub owadami. Skuteczne rozwiązania w tym zakresie proponuje firma BoJeRo – jakie dokładnie osłony znajdują się w asortymencie?

Zewnętrzne rolety

W ramach efektywnej osłony okien przed różnymi czynnikami stosuje się rolety zewnętrzne. W przypadku wyboru takiego rozwiązania należy zwrócić uwagę na materiały, z których są wykonane. Rolety tego typu narażone są przede wszystkim na działanie czynników zewnętrznych: trudnych warunków atmosferycznych czy uszkodzeń mechanicznych wynikających np. z próby włamania. Oferowane przez firmę BoJeRo rolety charakteryzują się sporą wytrzymałością, a dzięki szerokiemu asortymentowi klienci są w stanie wybrać produkt odpowiedni do ich potrzeb. Rolety z systemem podtynkowym SP doskonale sprawdzają się w nowym budownictwie – bogata gama kolorystyczna pozwala na idealne dopasowanie do elewacji. Z kolei zastosowany system adaptacyjny w roletach znajdujących się w ofercie firmy BoJeRo daje możliwość instalacji rolet w obiektach już istniejących, modyfikując tym samym ich konstrukcję i wzmacniając bezpieczeństwo okien. Przed owadami ochronią rolety zewnętrzne SKP wyposażone w system Moskito. Dodatkowo model ten powleczony jest specjalną powłoką, która chroni przed nadmiernym ścieraniem i działaniem czynników atmosferycznych. Jakie jeszcze systemy osłonowe oferuje firma BoJeRo?

Pełna ochrona okien

Rolety mogą też występować we wnętrzach pomieszczeń i stanowić równie skuteczną ochronę okna, co rolety zewnętrzne. Asortyment firmy BoJeRo obejmuje wiele różnorodnych produktów, w tym proste roletki nawijane na specjalny wałek za pomocą koralika, ale też stylowe, estetyczne rolety wewnętrzne, które zwija się do małej kasetki z bocznymi prowadnicami. W bogatej ofercie firmy BoJeRo można także znaleźć odpowiednie rolety do okien dachowych, a także modele przeznaczone do zaciemniania sal konferencyjnych. Dozowanie ilości wpuszczanego przez okna światła dziennego jest z kolei o wiele łatwiejsze przez zastosowanie żaluzji fasadowych. Proponowane przez firmę BoJeRo rozwiązania w tym zakresie obejmują nowoczesne produkty o dowolnej regulacji kąta nachylenia listew. Warto wiedzieć, że w szerokim asortymencie dostępne są także tzw. refleksole, markizy czy innowacyjne łamacze światła. Wiele różnorodnych systemów osłonowych dla okien znajdujących się w ofercie firmy BoJeRo sprawia, że każdy klient jest w stanie dopasować produkt idealny do swoich potrzeb.

Opracowanie:
Świdnica, Skłodowskiej-Curie 11
tel. 74 853 89 10
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz