Materiał Partnera

Skuteczne sposoby na piękne spojrzenie!

Skuteczne sposoby na piękne spojrzenie!

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Bez wątpienia to właśnie one przyciągają wzrok i intrygują, ale także zdradzają nasz wiek. Skóra pod oczami jest cienka i starzeje się najszybciej. To właśnie w tym rejonie dostrzeżemy też skutki nieprzespanej nocy czy stresów. Dlatego warto dbać o okolicę oka i rzęsy. Co zrobić, aby nasze spojrzenie było młodzieńcze, piękne i odejmowało nam lat?

Każdy z nas chciałby cieszyć się jak najdłużej zdrowiem, świetną formą i młodym wyglądem. Nic dziwnego, że coraz więcej pań i panów zagląda do salonów kosmetycznych, które pomagają skutecznie walczyć z czasem. Okolica oka jest szczególnie wrażliwa i delikatna, jednak są sposoby na to, aby nasze spojrzenie odzyskało młodzieńczy blask.

Rzęsy jak firanki

Długie, zalotnie podkręcone rzęsy to najszybszy sposób na poprawę wyglądu oka, dlatego zabieg laminacji rzęs cieszy się obecnie ogromną popularnością. Co więcej, nie tylko wpływa na wygląd rzęs, ale także odżywia je i sprawia, że stają się mocniejsze. Laminacja rzęs to najlepszy wybór dla osób, którym zależy na uniesieniu, odżywieniu i wzmocnieniu rzęs oraz podkreśleniu pięknego spojrzenia.

Jak wygląda zabieg laminacji rzęs?

Kosmetyczka odtłuszcza włoski, zabezpiecza dolną powiekę i skórę pod oczami. Następnie, nanosi profesjonalne, głęboko odżywcze kosmetyki na rzęsy i nawija ja na silikonowy, niewielki wałeczek. Kolejny etap to farbowanie rzęs, dzięki któremu spojrzenie nabiera głębi. Kolor dobierany jest do urody klientki. Zabieg wieńczy utrwalenie skrętu przy pomocy preparatu z kreatyną. W efekcie możemy cieszyć się lśniącymi, podkręconymi i odżywionymi rzęsami, a co za tym idzie – znacznie młodszym spojrzeniem. Zabieg utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Zabieg laminacji rzęs warto wykonać w renomowanym gabinecie kosmetycznym takim jak Salon Urody "Ewelina" w Puławach. Rzęsy po zabiegu traktujemy tak jak naturalne włoski i tylko przez pierwszą dobę unikamy pocierania i moczenia oczu.

Skóra wokół oczu

Aby cieszyć się młodzieńczym spojrzeniem, musimy pamiętać o pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, która wymaga szczególnego traktowania. To właśnie w tych okolicach najszybciej widać nieprzespane noce, zmartwienia i pierwsze zmarszczki. Dlatego zawsze pamiętajmy o wklepaniu w ten obszar kremu pod oczy. Gdy chcemy zniwelować widoczne już zmarszczki lub zmagamy się z workami pod oczami, udajmy się do gabinetu zaufanej kosmetyki. Specjalistka wybierze dla nas zabiegi, które skutecznie odżywią, a w rezultacie odmłodzą nasze spojrzenie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz