Materiał Partnera

Skuteczne metody na piękne i białe zęby!

Skuteczne metody na piękne i białe zęby!

W obecnych czasach piękny uśmiech jest na wagę złota – sprawia, że jesteśmy postrzegani, jako osoby radosne, zadbane i bardziej atrakcyjne. Nic dziwnego, że zwracamy coraz większą uwagę na to, jak wyglądają nasze zęby i w jakim są odcieniu. Co zrobić, żeby nasz uśmiech był biały i lśniący jak u gwiazd z wielkiego ekranu? Poznaj najskuteczniejsze metody na wybielenie zębów.

Profilaktyka przede wszystkim

Piękne białe zęby są bardzo ważne i wpływają na naszą samoocenę i nastrój, jednak pamiętajmy, że zęby muszą być przede wszystkim zdrowe i zadbane. Dlatego troszczmy się o codzienną higienę jamy ustnej. Zęby szczotkujmy przynajmniej dwa razy dziennie – rano i wieczorem i koniecznie używajmy także nici dentystycznej. Nie zapominajmy także o czyszczeniu języka, na którym bytują drobnoustroje, przedostające się w inne rejony jamy ustnej i powodujące próchnicę. Niewyczyszczony język to także sprawca nieświeżego oddechu, a tego chyba wszyscy chcemy uniknąć. Także pamiętajmy – codzienna higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna, jeśli zależy nam na pięknym uśmiechu! Wybielanie zębów zostanie wykonane, jeśli nie będziemy mieć ubytków.

W gabinecie stomatologicznym

Gabinet dentystyczny należy odwiedzać minimum raz na sześć miesięcy. Dzięki temu specjalista jest w stanie ocenić stan naszego uzębienia i podjąć kroki, jeśli zobaczy jakieś ubytki. Pamiętajmy, że dentysta nie wykona wybielania zębów, jeśli dostrzeże próchnicę – najpierw zęby muszą zostać wyleczone. Gdy stomatolog uzna, że zęby są zdrowe, zaproponuje najlepszą metodę wybielania. Czasami wystarczy usunąć kamień nazębny np. poprzez scaling lub piaskowanie, aby uśmiech stał się zdecydowanie jaśniejszy. W trudniejszych przypadkach lub gdy zależy nam na spektakularnym efekcie, można postawić na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Wówczas lekarz sięgnie po profesjonalne preparaty o wysokim stężeniu, które zapewniają fantastyczne rezultaty. Zabieg wybielania zębów wykonasz w cieszącym się uznaniem pacjentów gabinecie stomatologicznym Czesława Anusewicza w Słubicach, w województwie lubuskim.

Stomatologia estetyczna a metody domowe

Nie ulega wątpliwości – w domu nie osiągniemy efektów, o jakich marzymy. Stężenia składników czynnych w produktach przeznaczonych do domowego wybielania są zdecydowanie niższe, dlatego nie możesz liczyć na prawdziwe, zauważalne rozjaśnienie zębów. Dlatego, jeśli marzysz o hollywoodzkim uśmiechu, postaw na doświadczonego stomatologa, który zadba o zdrowie i wygląd Twoich zębów.

Opracowanie:
Słubice, Mieszka I 8
tel. 95 758 30 23
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz