Materiał Partnera

Skuteczne doradztwo finansowe i podatkowe dzięki współpracy z Kancelarią Auditingu i Podatków Alfa.

Skuteczne doradztwo finansowe i podatkowe dzięki współpracy z Kancelarią Auditingu i Podatków Alfa.

Prawo bilansowe i podatkowe cechuje się dużą zawiłością i zmiennością. Przeciętny przedsiębiorca niejednokrotnie załamuje ręce nad koniecznością przygotowania dużej ilości informacji, których wymaga Urząd Skarbowy. Pojawiające się w trakcie ich przygotowania błędy są źródłem stresu i częstszych kontroli urzędników. Dzięki współpracy ze specjalistami z Kancelarii Auditingu i Podatków Alfa, możemy uniknąć niepotrzebnych nerwów. Jaka jest oferta firmy?

Profesjonalne doradztwo finansowe i podatkowe

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to trudne i zarazem satysfakcjonujące przedsięwzięcie. Każdy przedsiębiorca dąży do tego, aby jego firma stale się rozwijała i przynosiła wymierne zyski. O ile na początku jesteśmy w stanie samodzielnie zaplanować strategię finansową swojego przedsiębiorstwa, to wraz z upływającym czasem i rozkwitem działalności gospodarczej, jest to coraz trudniejsze. Korzystając z usług doświadczonych specjalistów z Kancelarii Auditingu i Podatków Alfa, możemy liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie finansów. Doskonale orientują się oni w niuansach rynku finansowego i chętnie pomogą małym i dużym przedsiębiorstwom w zakresie inwestowania, wyboru najkorzystniejszych rozwiązań, związanych z powiększeniem zysków.  Ponadto fachowcy mogą przeprowadzić analizę finansową każdego przedsięwzięcia i wskazać działania, które pomogą obniżyć koszty, które wiążą się z jego prowadzeniem. Wykwalifikowani specjaliści wesprą nas swoim doświadczeniem również we wszystkich sprawach, dotyczących podatków. Na zlecenie przedsiębiorcy, sprawdzą poprawność lub opracują sprawozdania i raporty finansowe zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. Przeprowadzą także wewnętrzny audyt finansowy, który pomoże w wychwyceniu ewentualnych niezgodności zanim zrobią to urzędnicy. Współpraca z profesjonalistami to gwarancja dobrej kondycji firmy i spokoju jej właściciela.

Obsługa księgowa, podatkowa i kadrowo-płacowa

Kancelaria Auditingu i Podatków Alfa prowadzi pełną obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową dla ponad 350 podmiotów. Różnorodność klientów z wielu branż, pozwoliła przedsiębiorstwu zyskać ogromne doświadczenie, z którego dziś mogą skorzystać nowi usługobiorcy. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, przygotowywaniem sprawozdań finansowych oraz rozliczeniem podatku VAT. Ponadto w zakres działalności firmy wchodzi prowadzenie ewidencji ryczałtowej.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz