Materiał Partnera

Sklepy motoryzacyjne ukierunkowane na markę Opel

Sklepy motoryzacyjne ukierunkowane na markę Opel

Jedną z marek motoryzacyjnych, która osiągnęła w Polsce spektakularny sukces wizerunkowy i sprzedażowy, jest Opel. Niemiecki producent wysokich jakościowo pojazdów klasy ekonomicznej, a także segmentu premium, od lat cieszy się w naszym kraju olbrzymią popularnością. Nic dziwnego, że auta ze znanym wszystkim logotypem Opla, posiadają zarówno właściciele aut osobowych, jak i też zarządcy firm oraz ich flot samochodów dostawczych. Łącznie przez kilkanaście lat, na polskich drogach poruszało się z pewnością wiele milionów pojazdów tejże marki. Wiele z nich dzisiaj wymaga naprawy, a tu pomocne są nowoczesne dedykowane warsztaty samochodowe i oczywiście dystrybutorzy części oryginalnych i zamiennych. Dowiedz się, jak wybrać najlepszych z nich.

Zwróć uwagę na „dedykowane” usługi i produkty

Dzisiaj najlepsze marki samochodowe, które osiągnęły w Polsce duży sukces, mogą pochwalić się tym, iż na rynku powstaje wiele dedykowanych warsztatów samochodowych, a także sklepów z częściami. Tak jest również w przypadku Opla, którego podzespoły można uzyskać między innymi w firmach, które specjalizują się tylko i wyłącznie w obsłudze klientów, będących właścicielami pojazdów niemieckiego koncernu. Dlaczego jednak warto kupować części od takich dystrybutorów? Przede wszystkim jest to gwarancja najwyższej jakości, atrakcyjnych cen, a także szybkiej dostawy nawet przy usługach internetowych – np. poprzez platformę Allegro.pl. Przykładem jest zaś sklep M-R Centrum s.c. z Katowic, który dzięki ukierunkowaniu na markę samochodów Opel, może zapewnić swoim stałym i doraźnym klientom wszystkie niezbędne części, do każdego modelu samochodu – osobowego, czy też dostawczego. Warto przy tym wiedzieć, że sklep ten nie tylko dystrybuuje podzespoły mniejszych rozmiarów, ale także znacznie większe konstrukcje, często wymagane przy naprawach powypadkowych. Mowa o drzwiach, maskach, kompletach opon, zderzakach, czy felgach aluminiowych. Z pełną ofertą warto zapoznać się na stronie internetowej M-R Centrum, a także na profilu allegro.

Obsługa klientów indywidualnych, właścicieli flot samochodów dostawczych i warsztatów samochodowych

Dedykowane sklepy „Opla”, cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród właścicieli aut osobowych i dostawczych tejże marki, jak i też wśród dedykowanych dla pojazdów tego koncernu warsztatów samochodowych. To one mogą kupować zarówno części oryginalne, jak i też tańsze zamienniki, które często wykorzystywane są przy serwisie starszych modeli aut. Przykładem świetnej i stałej współpracy zakładów mechaniki pojazdów, z dystrybutorem części Opel, jest ta pomiędzy wcześniej wspomnianym sklepem M-R Centrum, a podmiotami takimi, jak: G.M. AUTO SERWIS, Trojanowski Tomasz. Elektromechanika samochodowa, OPEL POMOC SERWIS S.C. Niezrzeszony Serwis Opla, oraz ELEKTRONIKA-SG.

Opracowanie:
Katowice, Opalińskiego 3
tel. 32 253 00 61
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz