Artykuł sponsorowany

Sklep ZIELONY OGRÓD, czyli ekologiczna żywność od lokalnych dostawców

Sklep ZIELONY OGRÓD, czyli ekologiczna żywność od lokalnych dostawców

Polacy coraz częściej zwracają uwagę na etykiety sklepowe, orientując się, która żywność jest wysoce przetworzona, zakonserwowana, niezdrowa i niewarta zakupu. Tym samym w siłę rosną mniejsze sklepy ekologiczne, które niemalże każdego dnia wyprzedają cały towar, oferując następnego ranka świeżą żywność o intensywnym smaku, wyrazistym aromacie i z mnóstwem mikroelementów ważnych dla dobrego samopoczucia człowieka. Tak działa firma ZIELONY OGRÓD w Opalenicy, gdzie chętnie zaopatrują się zarówno mieszkańcy miasta oraz okolic, jak i restauratorzy czy hotelarze. ZIELONY OGRÓD dba bowiem o podniebienie swoich klientów oraz o ich zdrowie. Wszystko to w przystępnych cenach.

Produkty spożywcze tylko od lokalnych dostawców!

Sklep ZIELONY OGRÓD prowadzony z pasji przez Mirosławę Napierałę to wyjątkowe miejsce, które wypełnione jest ekologiczną żywnością od lokalnych dostawców. Mowa o rolnikach opierających swoje uprawy o niskie zużycie nawozów czy o tych, którzy całkowicie z nich zrezygnowali. Towar jest przy tym zawsze świeży i sprzedawany w przystępnych cenach. Jakie produkty mogą zatem kupić w ZIELONYM OGRODZIE klienci indywidualni, a także biznesowi – właściciele hoteli, barów, restauracji, stołówek, knajp czy firm cateringowych?

Mirosława Napierała przygotowała obszerną ofertę, na którą składają się między innymi nabiał, w tym jajka, groch i fasola, orzechy włoskie i laskowe, a także różnego rodzaju herbatki ziołowe o niezwykłym aromacie oraz smaku. Ponadto warto zainteresować się propozycją przetworów w słoikach takich jak kapusta kiszona, sok z kapusty kiszonej, sałatka z kapustą czy kapusta czerwona – smak jak u babci, gwarantowany. Dodatkowo obojętnie nie można przejść obok soczystych owoców oraz włoszczyzny. ZIELONY OGRÓD sprzedaje m.in. cytrusy, gruszki, jabłka, ogórki, pomidory, sałatę, rzodkiewki i wiele innych. W większości pochodzą one od lokalnych dostawców i wyróżniają się najwyższą jakością.

Warzywa i owoce idealne dla diety dr Ewy Dąbrowskiej

Sklep ZIELONY OGRÓD od początku swojej działalności stawia na produkty świeże i zdrowe. Nic zatem dziwnego, że warzywa oraz owoce tam sprzedawane rozchodzą się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Często klientami opalenickiego warzywniaka i sklepu ekologicznego są zatem osoby szukające alternatywy dla  hipermarketowej żywności modyfikowanej i hodowanej w wielkich szklarniach. Owoce i warzywa z ZIELONEGO OGRODU można z powodzeniem zastosować m.in. przy diecie odchudzającej oraz oczyszczającej dr Ewy Dąbrowskiej. Powinny one znaleźć się też na stołach osób z nadwagą, cukrzyków, pacjentów z obniżoną odpornością oraz w domach, gdzie mieszkają seniorzy i rodziny z małymi dziećmi.

Mirosława Napierała zaprasza do owocnych zakupów wszystkich, gwarantując doradztwo i miłą obsługę. Możliwa jest też dłuższa współpraca na hurtową dostawę owoców oraz warzyw, z czego korzystają np. przedszkola.

Przepiękne kwiaty i upominki dla bliskich

Sklep ZIELONY OGRÓD wyróżnia się nie tylko ofertą ekologicznych produktów spożywczych. Kupić można tam również kwiaty, bukiety okolicznościowe i przepiękne dekoracje na różne okazje. Stanowią je przeróżne kompozycje kwiatowe, świeczniki i świece, koszyczki wiklinowe, ozdoby świąteczne czy wyjątkowe mini ogródki w szklanych pojemnikach – słojach czy kielichach.

Uzupełnieniem oferty jest też tworzenie wiązanek pogrzebowych na zamówienie. ZIELONY OGRÓD wykorzystuje wtedy tylko świeże rośliny, spełniając wszystkie prośby klientów.  

Opracowanie:
Opalenica, Mickiewicza 4
tel. 61 447 71 16
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz