Materiał Partnera

Sklep włókienniczy i pasmanteryjny w Warszawie. Jak prezentuje się jego oferta?

Sklep włókienniczy i pasmanteryjny w Warszawie. Jak prezentuje się jego oferta?

Sklep włókienniczy i pasmanteryjny w Warszawie prowadzony jest przez pana Mariana Jasińskiego od 1990 roku. Jednak jego historia sięga znacznie dalej. Pasmanteria prężnie działała już w na przełomie lat 60 i 70, jako placówka państwowego SPHW. Do największych atutów sklepu można zaliczyć lokalizację, wieloletnie doświadczenie w branży i fachowy personel, który jest w stanie doradzić nawet najbardziej wymagającym klientom. Co znajdziemy w ofercie firmy?

Tkaniny na każdą kieszeń

Oferta sklepu włókienniczego i pasmanteryjnego przygotowywana jest tak, by sprostać oczekiwaniom klientów z różnych branż. Przedsiębiorstwo może pochwalić się stałą współpracą z teatrami, agencjami reklamowymi, filmowymi, szpitalami i wieloma placówkami oświaty. Z tego też powodu wybór tkanin jest po prostu ogromny. Na stanie sklepu znajdziemy najwyższej jakości tkaniny płaszczowe, ubraniowe, kostiumowe i dekoracyjne. Warszawscy projektanci chętnie zaopatrują się tam w materiały do szycia sukien. Ponadto na asortyment sklepu składają się także tkaniny pościelowe, leżakowe, polarowe i dzianiny futerkowe. Obsługa dokłada wszelkich starań, by każdy znalazł tam dokładnie taki materiał, jakiego w danej chwili poszukuje.

Akcesoria pasmanteryjne

Dział pasmanteryjny rozrasta się z każdym miesiącem. Głównym motywatorem takiego działania, są właśnie klienci, którzy w jednym miejscu, pragną zakupić wszystkie akcesoria, potrzebne do uszycia danej rzeczy. Dlatego też w sklepie włókienniczym i pasmanteryjnym znajdziemy różnego typu zamki błyskawiczne, zapięcia, muliny czy kordonki. Ogromną zaletą tego miejsca jest również ogromny wybór guzików i koronek. Ponadto każda krawcowa zaopatrzy się tam w niezbędne akcesoria do szycia i haftowania. W ofercie firmy znajdują się nawet gotowe wykroje i wypełnienia do poduszek i zabawek. Jeśli chodzi o typowo krawiecki dodatki, wybór jest równie duży. Warszawski sklep oferuje fizeliny, termoliny, wkłady odzieżowe, ocieplacze, wstążki i wiele innych akcesoriów, które na co dzień są niezbędne w każdej, dobrze wyposażonej pracowni krawieckiej.

Fachowa obsługa i atrakcyjne ceny

Nie każda pasmanteria może pochwalić się kompetentną i doświadczoną obsługą, która chętnie służy pomocą i trafną radą. Doskonała znajomość materiałów i pozostałego asortymentu sprawia, że wierni klienci chętnie wracają na zakupy w sprawdzonym miejscu, a nowych wciąż przybywa. Wszelkie sugestie ze strony usługobiorców, zawsze brane są pod uwagę. Na pochwałę zasługują również konkurencyjne ceny. W trosce o komfort klientów, stworzono także przestronny i wygodny parking.

Opracowanie:
Warszawa, Madalińskiego 4
tel. 22 646 71 18
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz