Materiał Partnera

Sklep online Vico – elektronika dla domu i biura oraz profesjonalny serwis w jednym miejscu!

Sklep online Vico – elektronika dla domu i biura oraz profesjonalny serwis w jednym miejscu!

Odkryj niesamowity świat komputerów oraz elektroniki dla domu i biura wraz z Vico. Ze względu na różnorodność asortymentu oraz dużą dostępność produktów, sklep posiada na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Zabawki, elektronika, narzędzia i sprzęt sportowy – wszystko to i wiele więcej w jednym miejscu! Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy i jakie artykuły możemy znaleźć w najnowszej ofercie?

Komputery i podzespoły komputerowe

Vico to tysiące laptopów, tabletów oraz komputerów stacjonarnych. Sklep jest również doświadczonym dystrybutorem najwyższej jakości sprzętu Apple. W ofercie znajdują się również podzespoły umożliwiające samodzielne stworzenie wymarzonego sprzętu gamingowego nawet najbardziej wymagającemu graczowi. W ofercie gamingowej znajdują się również:

  • gry na PC oraz konsole
  • gamepady
  • gadżety umożliwiające streamowanie
  • pamięci przenośne
  • myszki i klawiatury gamingowe

Elektronika dla Twojego domu

Jeśli poszukujesz tanich telewizorów z gwarancją najwyższej jakości – sklep Vico jest właśnie dla Ciebie. Telewizory do 50 cali w cenie poniżej 1000 PLN to nie promocja, a wartość regularna! Wykwalifikowani doradcy do każdego telewizora pomogą dobrać odpowiedni zestaw akcesoriów oraz kina domowego. Vico jest również dystrybutorem sprzętu AGD, wyposażenia biura oraz narzędzi (wiertarki, piły łańcuchowe, produkty Karcher).

Zdrowy styl życia – sprzęt sportowy

Dla pasjonatów sportu, znajdzie się wiele modeli opasek sportowych, wyposażonych w najnowszą technologię, taką jak krokomierz czy pulsometr. Pozwalają one na dokładny pomiar aktywności fizycznej w ciągu dnia oraz podczas treningów. Dzięki bogatej gamie wymiennych bransolet, opaski sportowe można dopasować pod każdą stylizację, zarówno formalną, jak i nieformalną. W sezonie zimowych, szczególnie polecana i często kupowana jest również wysokiej jakości odzież zimowa firmy SUNEN.  

Dodatkowe usługi Vico

Oprócz szeroko pojętej sprzedaży elektroniki, wyposażenia biura, zabawek itd. sklep Vico zajmuje się również profesjonalnym serwisem komputerów. Firma istnieje na rynku ponad 20 lat, a wszyscy jej pracownicy są odpowiednio wyszkoleni do powierzanych im zadań. Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku 9:00-19:00 oraz w soboty 9:00-17:00. Istnieje możliwość darmowego dojazdu do klienta na terenie całego Lublina przy okazji wszystkich napraw wynoszących co najmniej 150 PLN. Serwis obejmuje również komputery marek, które nie są sprzedawane w sklepie Vico.

Opracowanie:
Lublin, Droga Męczenników Majdanka 74
tel. 81 744 57 00
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz