Materiał Partnera

Sklep meblowy Viola – estetyka i funkcjonalność

Sklep meblowy Viola – estetyka i funkcjonalność


Nie bez powodu uważa się, że meble tworzone na zamówienie mają przewagę nad tymi produkowanymi seryjnie. Nie chodzi tylko o to, że idealnie dopasują się do przestrzeni, którą mają zajmować, ale także o ich dodatkową funkcjonalność. Sami wiemy, czego potrzebujemy najbardziej – podzielonych szuflad, wysuwanych segmentów lub rozkładanych sof. Wszelkie tego typu kwestie możemy przedyskutować z ekspertami ze sklepu meblowego Viola.

Estetyka idzie w parze z funkcjonalnością

Przed spotkaniem z projektantem mebli na zamówienie powinniśmy jasno sprecyzować swoje oczekiwania. Nie chodzi tutaj wyłącznie o to, jak meble mają wyglądać, choć jest to oczywiście bardzo ważne. Specjaliści ze sklepu meblowego Viola wiedzą o tym doskonale, zdając sobie także sprawę z tego, że idealny, uniwersalny zestaw mebli po prostu nie istnieje. Wszystkie realizowane przez nich projekty dostosowane są przede wszystkim do potrzeb klientów oraz ich zamysłu estetycznego. Najczęściej ustalenia kończą się na tym etapie, ponieważ większość z nas nie zdaje sobie sprawy z możliwości, które roztacza przed nami nowoczesne stolarstwo. Akcesoria stosowane współcześnie w produkcji mebli pozwalają na znaczne rozszerzenie ich funkcjonalności. Specjaliści z sklepu meblowego Viola wykonując meble na wymiar zadbają także o ten aspekt, zatem dobrze jest zasięgnąć u nich informacji na temat udogodnień, w jakie mogą zostać wyposażone nasze meble. Możemy się zdziwić – np. niewygodne szafki kuchenne możemy zastąpić wysuwanymi wraz z drzwiczkami półkami, do których będziemy mieli wygodny dostęp. Tego typu rozwiązań jest więcej i dotyczą one nie tylko mebli kuchennych.

Szeroka oferta salonu meblowego Viola

W zależności od tego, które pomieszczenie chcemy umeblować, projektanci z firmy Viola mogą nam zaproponować zupełnie inne opcje. Zamysł wnętrzarski jest bardzo ważny – możemy bowiem postawić na różne typy wystroju, od nowoczesnego po klasyczny. Planując wymarzone mieszkanie z pewnością mamy przed oczami to, jak wyglądać ma jego wyposażenie, a jeśli podzielimy się tym obrazem z projektantem, z pewnością otrzymamy coś, co nie tyle spełni nasze oczekiwania, ile je znacząco przewyższy. W ofercie sklepu meblowego Viola znajdziemy meble do sypialni, przedpokoju, łazienki, pokoju dziecięcego, biura czy salonu, a wszystkie z nich mogą idealnie odzwierciedlać nasze oczekiwania. Tak szeroka oferta Violi wynika przede wszystkim z ogromnego doświadczenia zatrudnionych w firmie pracowników – działają oni bowiem na rynku od 2003 roku, co dało im ponad piętnaście lat na doskonalenie swoich umiejętności.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz