Materiał Partnera

Siatki ogrodzeniowe i ich szerokie zastosowanie

Siatki ogrodzeniowe i ich szerokie zastosowanie

Systemów grodzeniowych terenów jest dzisiaj wiele. Inne wybierzemy dla domów jednorodzinnych, a inne dla korporacji, czy zakładów przemysłowych. Szerokim zastosowaniem wśród klientów indywidualnych, a także biznesowych i publicznych, cieszą się jednak elastyczne siatki ogrodzeniowe ocynkowane i powlekane. Ich różnorodność gatunkowa jest zaś bardzo duża!

Konstrukcja siatki ogrodzeniowej

Konstrukcja siatek ogrodzeniowych od najlepszych producentów, zastała stworzona tak, aby była ona prosta w montażu, a przy tym bardzo trwała na różnego rodzaju obciążenia, czy próbę sforsowania. Dzisiaj najbardziej popularne są zatem sztywne siatki ogrodzeniowe plecione ocynkowane, które składają się z takich elementów, jak: słupy narożne, słupy pośrednie, słupki podporowe, siatka właściwa, pręt naprężający, napinacz, opaska, nakładki, części pomocnicze, śruby mocujące, przelotki, druty naciągowe, druty mocujące, płyta cokołowa, a także stopa nośna i pokrywa. Części te zawsze są dokładnie opisane w deklaracjach własności użytkowych, a wielokrotnie montaż może wykonać nie specjalistyczna firma z branży ogrodzeniowej, ale ekspert budownictwa, remontów i szeroko pojętej techniki. Warunkiem wtedy jest jednak uzyskanie od dystrybutora lub producenta, instrukcji montażowych.

Zastosowanie siatek ogrodzeniowych

Siatki ogrodzeniowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Stosują je nadleśnictwa do ochrony nowych sadzonych drzewek na danym terenie, czy też zakłady przemysłowe i hale magazynowe, chcące zabezpieczyć swoją technologię i towary. Wielokrotnie siatka ogrodzeniowa otacza również szkoły, szpitale, urzędy, czy parki, a także tereny rolnicze, np. sady. Nie bez znaczenia jest również oferowanie siatek ogrodzeniowych klientom indywidualnych. To wtedy jednak są one częścią również „żywego ogrodzenia”. Mowa o żywopłotach, które oplatają i niemalże wrastają w siatkę, która jest szczelnie i w 100% zasłonięta.

Warto wiedzieć! W przypadku chęci szczególnego zabezpieczenia terenów, warto wybierać modele siatek ocynkowanych z wysięgnikiem aluminiowym, pozwalającym zamontować drut kolczasty. Jest to skuteczna ochrona przed próbą przejścia osób postronnych na należącą do nas działkę. Najczęściej mowa o ochronie w ten sposób ośrodków przemysłowych, upraw, czy wspomnianych młodych roślin w lasach.

Jeśli jesteś zatem zainteresowany kupnem nowoczesnych, bardzo trwałych i przede wszystkim różnorodnych siarek ogrodzeniowych, czy ogrodzeń panelowych i bram, koniecznie nawiąż współpracę z firmą ZPHU JOL-MAR, która słynie z dostarczania rozwiązań bardzo efektywnych, ciekawych stylistycznie, oraz atrakcyjnych cenowo! 

Opracowanie:
Miedniewice 94
tel. 501 347 523
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz