Materiał Partnera

Serwisowanie wózków widłowych – stała współpraca z warsztatami!

Serwisowanie wózków widłowych – stała współpraca z warsztatami!

Firmy posiadające nowoczesne magazyny wyposażone w takie pojazdy, jak wózki widłowe, doskonale wiedzą, jak ważne jest to, aby wykorzystywana przez nie technologia były poddawana przeglądom technicznym. Jest to ważne nie tylko, aby zapewnić wysoki standard bezpieczeństwa zakładowego, ale także, aby spełnić restrykcyjne normy Urzędu Dozoru Technicznego, który w każdej chwili może zjawić się w przedsiębiorstwie w celach kontrolnych. Dzisiaj nowoczesne i rozwijające się firmy, zawsze podejmują zatem stałą współpracę z warsztatami serwisującymi wózki widłowe.

Odpowiednie zabezpieczenie

Stała współpraca z dobrymi warsztatami serwisowymi wózków widłowych to nie tylko możliwość spełniania norm UDT, między innymi przy zakładowych kontrolach. Kooperacja na linii serwisant a firma posiadająca pojazdy transportu bliskiego, to przede wszystkim zabezpieczenie przeciwko zjawisku zatoru produkcyjnego. Jeden wózek widłowy może bowiem pracować zarówno podczas zmianie dziennej, jak i nocnej, a to pokazuje, jak wiele prac przy jego wykorzystywaniu, jest każdego dnia wykonywanych. Nawet kilkudniowa utrata jednego sprzętu, może doprowadzić przedsiębiorstwo do znacznych strat czasowych, co przekłada się również na gorsze wyniki finansowe. Współpraca z warsztatami serwisowymi, które błyskawicznie dostarczą odpowiednie części oryginalne, czy zamienne, a także, które bardzo szybko przeprowadzą w swoim zakładzie lub placówce klienta, odpowiednie naprawy, zapewni zatem wymaganą ochronę prawidłowej logistyki pracy.

Zakres współpracy

Przedsiębiorstwa posiadające wózki widłowe, współpracują dzisiaj z warsztatami serwisowymi pojazdów transportu bliskiego oraz technologii magazynowych, w bardzo szerokim zakresie. Może on dotyczyć między innymi: wymiany opon i kół, wymiany uszkodzonych podzespołów, naprawy określonych komponentów, przygotowywania maszyn do przeglądów UDT, czy też kompleksowych modernizacji oraz remontów wózków platformowych, a także tych paletowych. Warto przy tym pamiętać, że najlepsze podmioty z branży serwisowej, obsługują zarówno maszyny o napędzie elektrycznym, jak i spalinowym – LPG, benzyna, diesel. Tym charakteryzuje się między innymi przedsiębiorstwo UNITECH, które wykonuje między innymi serwisy silnika, skrzyni biegów, układu kierowniczego, układu hamulcowego, mechanizmu podnoszenia, elementów instalacji elektrycznej, czy elementów instalacji LPG. Firma ta swoją ofertę kieruje dla właścicieli wózków widłowych głównie z województwa małopolskiego i śląskiego, a także regionów ościennych.

Opracowanie:
Wolbrom, os. Skalska 1 lok. 7
tel. 604 289 097
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz