Artykuł sponsorowany

Serwis sprzątający Magic At Home – usługi dla biznesu i osób prywatnych

Serwis sprzątający Magic At Home – usługi dla biznesu i osób prywatnych

Utrzymanie porządku w domu lub firmie to proste, rutynowe czynności, które często są marginalizowane, odwlekane lub wykonywane niedbale, co prowadzi do gromadzenia się w pomieszczeniach kurzu oraz drobnoustrojów. Osoby borykające się z nieustannym brakiem czasu i przedsiębiorcy, nieposiadający dodatkowych funduszy na zatrudnienie nowych pracowników do utrzymania czystości, mogą skorzystać z pomocy serwisu Magic At Home, świadczącego kompleksowe usługi porządkowe na zlecenie klientów prywatnych i biznesowych.

Gruntowne sprzątanie pomieszczeń

W ramach prowadzonej działalności nasz serwis zajmuje się szeroko pojętym sprzątaniem różnych obiektów, w tym: domów, mieszkań, spółdzielni mieszkaniowych, biur, magazynów, sklepów oraz innych budynków użyteczności publicznej – mówi właścicielka firmy sprzątającej Magic At Home, zlokalizowanej w stolicy Polski - Warszawie. I dodaje: w zależności od potrzeb naszych klientów, prace przeprowadzamy jednorazowo lub regularnie: usuwamy z mebli i podłóg nagromadzony kurz, myjemy podłogi, ściany, wykładziny, lustra, armaturę kuchenną i łazienkową, dezynfekujemy klamki, uchwyty, poręcze, dbając jednocześnie o to, by w odświeżonych wnętrzach pozostał przyjemny zapach.

Specjaliści od utrzymania czystości

W firmie Magic At Home pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży usług sprzątających, które lubią podejmować nowe wyzwania. Jak podkreśla właścicielka Magic At Home: każdy pracownik mojego serwisu przechodzi szkolenie stanowiskowe, musi też posiadać zaawansowaną wiedzę na temat różnych metod czyszczenia czy doboru odpowiednich środków czyszczących.

Wykwalifikowany personel Magic At Home stosuje wyłącznie certyfikowane, bezpieczne preparaty myjące, nabłyszczające, antybakteryjne oraz antystatyczne. Do czyszczenia oraz konserwacji sprzętu komputerowego specjaliści używają sprawdzonych środków, które chronią powierzchnie ekranów oraz plastikowe obudowy przed osiadaniem kurzu i gromadzeniem się drobnoustrojów.

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Czyste, pachnące dywany oraz wykładziny są niekwestionowaną ozdobą każdego domu i biura. Gdy jednak na ich powierzchni zaczynają gromadzić się kurz, piasek, pyły i mikroby, tekstylia wydzielają nieprzyjemną woń oraz szpecą pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma Magic At Home zainwestowała w profesjonalny sprzęt w postaci odkurzaczy ssąco-piorących, dzięki którym wywabianie plam czy usuwanie drobin piasku przebiega dynamicznie i precyzyjnie. Po zakończonym zabiegu włókna dywanów odzyskują intensywne kolory, miękkość, miły zapach oraz sprężystość.

Profesjonalne usługi

Magic At Home to firma specjalizująca się w szerokim zakresie usług sprzątających i porządkowych. Oferuje profesjonalne sprzątanie biur, mieszkań, obiektów przemysłowych oraz publicznych. Wśród usług znajduje się również sprzątanie po remontach, budowie oraz czyszczenie powierzchni. Dodatkowo firma zajmuje się praniem wykładzin i tapicerki meblowej, a także świadczy usługi remontowe. Firma dba o najwyższą jakość świadczonych usług, korzystając z nowoczesnych technologii oraz profesjonalnych środków czyszczących.

Opracowanie:
Warszawa, Geodetów 4 lok. 14
tel. 791 780 725
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz