Materiał Partnera

Serwis samochodów amerykańskich – gdzie wykonać przegląd i naprawę?

Serwis samochodów amerykańskich – gdzie wykonać przegląd i naprawę?

Kupno samochodów z USA staje się coraz bardziej popularne – przede wszystkim wśród miłośników amerykańskich aut. Co prawda przy zakupie auta z ameryki należy zachować wzmożoną ostrożność, należy też mieć na uwadze koszty transportu. Jednak i tak wciąż kupno aut z USA znajduje swoich miłośników. Decydując się na amerykańskie „cudeńko”, znajdź mu od razu odpowiedni warsztat.

Amerykański rynek samochodowy oferuje o wiele więcej modeli aut – często możemy znaleźć też modele niedostępne w Polsce. W takiej sytuacji będziemy musieli skorzystać z usług stacji specjalizującej się w obsłudze aut amerykańskich.

Jak wybrać serwis samochodów amerykańskich?

Najlepsza stacja samochodów amerykańskich, to taka, która zatrudnia pasjonatów właśnie takich samochodów, będących jednocześnie wykfalifikowanymi mechanikami. Jak wypowiada się ekspert ze stacji obsługi USA – CARS po odbiorze auta z ameryki konieczna jest wizyta w stacji obsługi za względu na dostosowanie niektórych części do polskich przepisów prawnych. Samochody produkowane z myślą o amerykańskim rynku muszą spełniać wymagania obowiązujące w Stanach Zjednoczonych – w związku z czym należy poddać je odpowiednim modyfikacjom, zanim ruszymy nimi w trasę po drogach polskich, czy europejskich.

Tego rodzaju modyfikacje, a także serwis i naprawę samochodów amerykańskich najlepiej oddać w ręce specjalistów znających samochody z rynku amerykańskiego od podszewki.

Czym jeszcze winien wyróżniać się serwis samochodów z USA

Poza pasjonowaniem się amerykańskimi pojazdami i umiejętnościami w ich naprawie i serwisowaniu, zakład winien wykazywać cechy wyróżniające profesjonalny serwis – nie tylko samochodów z USA, ale również pozostałych pojazdów. Większość warsztatów amerykańskich samochodów, w tym USA CARS, obsługuje również pojazdy europejskie czy japońskie. Dobry warsztat to dzisiaj:

  • Nowoczesny sprzęt diagnostyczny
  • Kompleksowa oferta
  • Dobry kontakt z klientem
  • Terminowy i rzetelny serwis
  • Fachowcy z najwyższej półki
  • Dogodna lokalizacja

Jak sprawdzić czy dany warsztat spełnia dane wymagania? Podpowiedzią mogą być opinie znalezione w Internecie. Inną wskazówką może być wiek serwisu – jeżeli działa już kilkanaście lat, możemy być pewni że trafiliśmy do fachowców. Warto sprawdzić wyposażenie serwisu i warunki do naprawy czy przeglądu auta. 

Opracowanie:
Warszawa, Ogrodnicza 9
tel. 22 678 94 44
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz