Materiał Partnera

Serwis i naprawa kotłów C.O. – oto oferta Firmy Handlowo-Usługowej Kotły C.O.-Serwis Andrzeja Piaseckiego!

Serwis i naprawa kotłów C.O. – oto oferta Firmy Handlowo-Usługowej Kotły C.O.-Serwis Andrzeja Piaseckiego!

W zdecydowanej większości budynków za dostarczanie ciepła odpowiada centralne ogrzewanie, którego głównym urządzeniem jest kocioł. Mimo że przede wszystkim służy do ogrzewania budynku, to należy wiedzieć, że odpowiada też za podgrzewanie wody użytkowej. Czasem jednak się psuje – a wtedy przydatna może się okazać pomoc firmy Kotły C.O. Andrzej Piaseckiego, która powstała w 2000 roku! Poznaj jej ofertę! 

Komu powierzyć serwis kotła? 

Przeglądy kotłów należy pozostawiać jedynie fachowcom. Niestety serwisowania tego typu urządzeń nierzadko podejmują się osoby bez odpowiedniej wiedzy i sprzętu. Nie powinniśmy korzystać z usług takich osób, bowiem nie możemy mieć pewności, że serwis kotła zostanie prawidłowo przeprowadzony, a poza tym takie działania mogą skutkować poważnymi uszkodzeniami, co natomiast przekłada się na dodatkowe, wysokie koszta. 

Komu zatem powierzyć serwisowanie kotła? Najpierw należy wspomnieć o tym, że istnieje obowiązek przeglądu kotła co roku. Gdy więc zbliża się czas serwisowania, to warto skontaktować się ze sprawdzoną firmą Kotły C.O. prowadzoną przez Andrzeja Piaseckiego, która już od ponad 20 lat zajmuje się serwisowaniem, naprawami, doradztwem i rozwiązywaniem problemów związanych z użytkowaniem kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe. 

Dlaczego warto pamiętać o regularnym serwisowaniu kotła? 

Z okresowych przeglądów kotłów wynika mnóstwo korzyści! Przede wszystkim dzięki nim może zapobiegać awariom. Kocioł składa się z wielu elementów, które się zużywają, więc trzeba je systematycznie wymieniać. Do kotła nierzadko trafiają też różne zanieczyszczenia, które zakłócają jego pracę, czy też są przyczyną awarii. Lepiej zatem wydawać niewielkie kwoty pieniędzy na serwis, niż później bez sensu się stresować i mieć większe wydatki związane z naprawą. 

Klienci firmy Kotły C.O. Andrzeja Piaseckiego dbają o regularne serwisowanie tych urządzeń, bowiem jak twierdzą, to również przyczynia się do ich dłuższej żywotności, jak i większej sprawności, a to natomiast przekłada się na spore oszczędności opału i pieniędzy. Można więc z łatwością zauważyć, że przeglądy kotłów są jak najbardziej potrzebne! 

Jakie są najczęstsze usterki kotłów? 

Z jednym z najczęściej występujących problemów jest zapowietrzanie się kotłów. Oznaki tej usterki są dość charakterystyczne, bowiem pojawia się stukanie oraz dziwne dźwięki w urządzeniu. W jej usunięciu może nam pomóc fachowiec ze wspomnianej już firmy z Kowalewa. Warto jak najszybciej pozbyć się tej awarii, ponieważ powoduje ona dużo wyższe rachunki za ogrzewanie. Ponadto nierzadkim problemem jest dym ulatniający się z zasobnika paliwa, czy cofanie się żaru w stronę zasobnika.

Opracowanie:
Kowalew, Jana III Sobieskiego 11
tel. 609 235 250
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz