Materiał Partnera

Serwis automatycznych skrzyni biegów – firma Auto-Mat z Krakowa

Serwis automatycznych skrzyni biegów – firma Auto-Mat z Krakowa

Coraz więcej kierowców decyduje się na zakup samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów. Nic dziwnego, zwłaszcza iż są one bardzo komfortowe w użytkowaniu i według analiz motoryzacyjnych oraz technicznych wysokie jakościowo. Pomimo tego właściciele pojazdów z automatycznymi skrzyniami często zgłaszają się w celu ich naprawy, czy też konserwacji. Tym zajmują się zaś tylko najlepsze warsztaty. Jednym z nich jest Auto-Mat Małgorzaty Ochońskiej-Sentyrz.

Działalność prowadzona od 1991 roku!

Niewiele istnieje na rynku zakładów mechaniki pojazdów, które prowadzą naprawy automatycznych skrzyni biegów od ponad 27 lat! Kilkanaście lat temu dominowały bowiem pojazdy z manualnymi skrzyniami, a te automatyczne wykorzystywane były głównie w pojazdach koncernów motoryzacyjnych z Japonii oraz Stanów Zjednoczonych. Warto zatem podkreślić olbrzymie doświadczenie branżowe firmy Auto-Mat, która działa w Krakowie. Lata praktyki pozwoliły jej zapoznać się z konstrukcjami różnych wersji skrzyń automatycznych od wielu producentów. Tu warto nadmienić, iż Auto-Mat jest jednym z niewielu bezpośrednich polskich importerów amerykańskich produktów standardu premium od Allomatic, Precision International oraz Sonnax i Raybestos.

Profesjonalny serwis samochodowy

Głównym profilem działalności firmy Auto-Mat jest serwisowanie automatycznych skrzyni samochodowych, ich przeglądy, a także konserwacje. Oprócz tego zakład przeprowadza regenerację konwerterów, wymiany płynów do skrzyń, a także komputerowe diagnostyki samochodowe. Istotne jest to, iż firma, jako jedna z niewielu w województwie małopolskim, jest gotowa na obsługę właścicieli pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolnych oraz budowlanych. Klientami zakładu Auto-Mat są również przedsiębiorstwa transportowe posiadające floty autobusów, czy też osoby proszące o regenerację industrialnych sprzęgieł hydrokinetycznych w lokomotywach, statkach, czy dźwigach. Uzupełnieniem oferty jest działalność handlowa związana ze sprzedażą części do skrzyni biegów i nie tylko – mogą one być oryginalne bądź zamienne.

Usługi doradcze związane z kupnem pojazdu

Oprócz tego firma Auto-Mat posiada własne lawety i jest w stanie odbierać pojazdy od klientów – krakowskie przedsiębiorstwo zajmuje się także profesjonalnym doradztwem dotyczącym zakupu aut z automatycznymi skrzyniami biegów. Razem z zainteresowanym, eksperci przeanalizują zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny, pomagając dopasować najlepszy samochód do codziennych potrzeb oraz budżetu. Z opcji doradczej korzystają często niezdecydowani klienci indywidualni, czy też właściciele firm kompletujących flotę pojazdów służbowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz