Materiał Partnera

Sekret doskonałych koców Wak

Sekret doskonałych koców Wak

Wiosna nas nie oszczędza – bardzo ciepłe dni, przeplatają się z tymi deszczowymi w zdecydowanie niekorzystnej proporcji. Chętnie sięgamy zatem po różnego rodzaju „otulacze”, którymi zwykle są dla nas po prostu koce – każdy ma swój ulubiony. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć się w jeszcze jeden albo wymienić stary na nowy, cieplejszy i milszy w dotyku, stworzony z najwyższej jakości materiału. Koce tego rodzaju z pewnością znajdziemy w firmie Wak.

Bogata oferta wyrobów tkackich

Zajmująca się od 1990 roku produkcją wyrobów tkackich firma Wak posiada w swojej ofercie duże ilości koców, pledów, makat naściennych, przędz zgrzebnych i narzut kanapowych. Ogromne doświadczenie na tym polu pozwoliło jej na opracowanie unikatowych rozwiązań, które z powodzeniem stosuje w swej obecnej działalności. Rozwiązania te przekładają się bezpośrednio na oferowane przez nią produkty, takie jak chociażby jej sztandarowy wyrób, koc „Wak”, który idealnie spełni wszystkie nasze potrzeby niezależnie od tego, czy chcemy się nim otulić, czy też zabrać go na piknik. Podobnie jak w przypadku innych produktów firmy Wak, oferowane koce charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością oraz parametrami dostosowanymi do zastosowania. W przypadku koców biwakowych mowa tutaj przede wszystkim o gramaturze – wynoszącej w ich przypadku 350 g/m2 – a także składzie. Wykonane w stu procentach z włókien syntetycznych koce są nie tylko ciepłe i przyjemne w dotyku, ale także lekkie.

Cechy i zalety pledów wełnianych

W bogatej ofercie firmy Wak znajdziemy również oczywiście pledy z wełny. Ten naturalny materiał jest bardzo ciepły. Sprężyste włókna wełniane mają także inne zalety – wykonane z nich koce nie gniotą się, dzięki czemu zawsze dobrze się prezentują. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że choć pledy z wełny łatwo absorbują wilgoć, są również odporne na działanie wody i niełatwo łapią zabrudzenia. Od zarania dziejów z wełny wykonywano płaszcze i kaptury, które po lekkim nasiąknięciu wodą stają się całkowicie wodoodporne. Oczywiście po zamoczeniu pledu z wełny warto zadbać o to, by dobrze go wysuszyć, bo w przeciwnym razie może się on zniekształcić i zmechacić. W ofercie firmy Wak znajdziemy pledy wełniane o różnej gramaturze i wzorze, dzięki czemu idealnie dobierzemy produkt dla siebie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz