Materiał Partnera

Rusztowania - sprzedaż i wynajem

Rusztowania - sprzedaż i wynajem

Trudno byłoby wyobrazić sobie jakąkolwiek budowę bez użycia rusztowania. Nie tylko przyspieszają one cały proces, ale przede wszystkim przyczyniają się do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. To właśnie dzięki nim można przeprowadzić prace związane z remontem elewacji lub pokrycia dachowego. Co w tym zakresie oferują najlepsze firmy, specjalizujące się w sprzedaży i wynajmie rusztowań?

Sprzedaż rusztowań

Właściciel każdej firmy budowlanej, w której zakres usług wchodzą prace wysokościowe, powinien mocno rozważyć zakup rusztowania. Warto kierować się tutaj przede wszystkim jego jakością. Choć nie jest to mały wydatek, zdecydowanie bardziej należy traktować go w kategoriach inwestycji, która na pewno szybko się zwróci. Nowoczesne systemy rusztowań najlepszych producentów umożliwiają błyskawiczny montaż i demontaż poszczególnych elementów. Jest to niezwykle istotne, ponieważ szczególnie w branży budowlanej i remontowej, czas to pieniądz. Najlepsze rusztowania wykonane są również z atestowanych materiałów, charakteryzujących się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz często niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nie należy zapominać o tym, że osoba kupująca musi uwzględnić szereg istotnych czynników. Najważniejszym z nich jest maksymalne obciążenie konstrukcji. Inaczej projektowane są rusztowania, na których przebywać będą jedynie pracownicy, a inaczej te, które dodatkowo obciążać będzie sprzęt budowlany.

Aby mieć pewność, że zakupione rusztowania charakteryzowały się będą najwyższą możliwą jakością, warto w tej kwestii zaufać najbardziej renomowanym dystrybutorom. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Ledwon, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej od lat zapewnia inwestorom łatwy dostęp do kompleksowych i systemach rozwiązań w zakresie wyposażenia placu budowy. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć nie tylko na miłą atmosferę współpracy, ale także na szeroko zakrojone i profesjonalne doradztwo. Co jeszcze znajduje się w ofercie specjalistów?

Wynajem rusztowań

Właściciele firm, których zakres usług nie dotyczy bezpośrednio prac na wysokościach i stanowią one jedynie dodatek do oferty, mogą również liczyć na wynajem rusztowań. To doskonałe rozwiązanie z kilku względów. Po pierwsze, nie trzeba liczyć się z wydatkami związanymi z zakupem nowego rusztowania. Po drugie, wynajem nie wymusza zorganizowania przestrzeni magazynowej, potrzebnej do składowania po zakończeniu prac.

Opcja wynajmu rusztowań obejmuje ich transport prosto we wskazane miejsce oraz w razie zaistnienia takiej konieczności szybki montaż i demontaż wykonany przez doświadczonych i wykwalifikowanych montażystów. Klienci profesjonalnych firm mogą również liczyć na bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Tak rozbudowana oferta sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Opracowanie:
Zabrze, al. Szczęście Ludwika 3
tel. 32 370 10 31
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz