Materiał Partnera

Rusztowania budowlane

Rusztowania budowlane

Budowa domu, ocieplenie budynków lub ich malowanie, wymaga zazwyczaj wykorzystania rusztowania budowlanego. Ułatwia ono wykonywanie poszczególnych prac oraz jeśli jest dobrze zaprojektowane i zbudowane, pomaga zadbać o bezpieczeństwo osób z niego korzystających. Dziś na rynku istnieje wiele modeli i typów rusztowań, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Firma Olimpia Kościańska specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i transporcie rusztowań klinowych, które znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju pracach budowlanych, malarskich czy innych pracach na wysokościach. Do prac wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które posiadają odpowiednie atesty i są zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu posłużą właścicielowi przez lata. Do realizacji zleceń podchodzimy rzetelnie i terminowo. Dodatkowo projektujemy i sprzedajemy inne konstrukcje metalowe jak bramy przesuwne lub tradycyjne, ogrodzenia metalowe, schody, barierki, balustrady czy hale stalowe, tarasy i inne.

Rusztowanie bezpieczne i trwałe

Rusztowanie to tymczasowa konstrukcja, która ułatwia pracę na wysokościach. Można je wykorzystywać na zewnątrz budynku do prac budowlanych, lub wewnątrz do prac remontowych. Na rynku istnieje wiele rodzajów takiej konstrukcji, z której korzystają zazwyczaj murarze, tynkarze czy malarze. Szukając dobrej jakości rusztowania, warto przeanalizować kilka punktów: z jakiego materiału ma ono zostać wykonane, w jakim rozmiarze, czy ma składać się z modułów? Na rynku istnieją firmy, które wypożyczają rusztowania na czas prowadzonych prac, ponieważ jest to dość drogi produkt, ale czasami warto zainwestować we własny egzemplarz, zwłaszcza, jeśli jest to firma budowlana lub remontowa. Wpuszczając pracowników na taką konstrukcję odpowiadamy za ich bezpieczeństwo, jak również bezpieczeństwo osób znajdujących się w zasięgu rusztowania, warto, więc wybrać najwyższej jakości produkt, który spełnia wszystkie normy i wykonany jest z wytrzymałego materiału. Nasi pracownicy po wstępnej konsultacji doradzą Państwu, jaki typ rusztowania będzie dla Państwa najlepszy. Nasza firma produkuje wszystkie elementy rusztowania elewacyjnego typu klin (rusztowanie choinkowe, stojakowe). Wszystkie elementy dopasowywane są do aktualnych potrzeb klienta

Rusztowania klinowe, czyli jakie?

Rusztowanie klinowe, lub inaczej nazywane choinkowym, to bezpieczne i stabilne rozwiązanie, które sprawdzi się przy budowie domu jednorodzinnego, budynku użyteczności publicznej czy przy odnawianiu i odmalowywaniu większych budynków. Składa się ono z pionowych konstrukcji, które łączone są ze sobą za pomocą trwałych klinów. I to właśnie te kliny sprawiają, że jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie, jeśli prowadzimy budowę na dość dużej wysokości. Tak połączone elementy nie powinny się rozłączyć. Z drugiej strony montaż i demontaż takiej konstrukcji nie powinien sprawiać użytkownikowi trudności. U nas mogą Państwo dokupić pojedyncze elementy lub kompletne zestawy rusztowania modułowego. Do każdego zakupu otrzymają Państwo dokumentację techniczną. Projektujemy spersonalizowane zestawy uwzględniając wysokość i szerokość ścian pod rusztowanie lub ilość metrów kwadratowych rusztowania, jakie chcą Państwo zakupić.

Opracowanie:
Siemianice, Słupska 24
tel. 509 427 581
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz