Materiał Partnera

Rozbudowana oferta szkółek drzew i krzewów

Rozbudowana oferta szkółek drzew i krzewów

W szkółkach drzew i krzewów można nabyć przede wszystkim różnego rodzaju rośliny, które świetnie nadają się do sadzenia zarówno w przydomowych ogrodach, jak i parkach miejskich czy wielu innych miejscach. Rozbudowana oferta obejmuje jednak nie tylko wiele gatunków drzew oraz krzewów, ale także materiał szkółkarski oraz nawozy czy elementy wodne do ogrodów.

Drzew i krzewy

Głównym przedmiotem oferty przygotowanej przez renomowane szkółki drzew i krzewów są przede wszystkim właśnie tego typu rośliny. Wiecznie zielone sosny pospolite, świerk czy modrzew spotykane w przydomowych ogrodach i miejskich parkach lub lipa drobnolistna, klon zwyczajny i dąb w wariancie szypułkowym i bezszypułkowym to tylko niektóre z proponowanych przez tego typu hurtownie drzew. Warto jednak pamiętać o sprowadzeniu sadzonek z renomowanych szkółek, które zapewniają najwyższą jakość roślin – zarówno drzew, jak i atrakcyjnych wizualnie krzewów.

Zaliczają się do nich przede wszystkim gatunki takie jak np. ligustr zwyczajny, który nierzadko wykorzystywany jest do formowania żywopłotu, ale też berberys, śliwa wiśniowa czy forsycja pośrednia. Szkółka Drzew i Krzewów, która prowadzona jest przez Janusza Szycę, daje swoim klientom możliwość zakupu najwyższej jakości roślin, ale także wielu niezbędnych materiałów szkółkarskich czy asortymentu potrzebnego do ich pielęgnacji. Jakie zatem konkretnie produkty można jeszcze otrzymać w tego typu miejscach?

Szeroki asortyment

Rozbudowana oferta dobrych szkółek drzew i krzewów to również wiele typów materiału szkółkarskiego. Szeroki asortyment obejmuje bowiem materiał zalesieniowy, ale też odnowieniowy, rekultywacyjny, owocowy czy ozdobny. W szkółkach drzew i krzewów można również nabyć podkładki do szczepień, a także wydajne i doskonale dopasowane do konkretnych roślin nawozy ogrodnicze. Dzięki tego typu produktom drzewom i krzewom zapewnić można doskonałe warunki do harmonijnego rozwoju zarówno na terenie przydomowego ogrodu, jak i miejskiego parku czy innego miejsca użyteczności publicznej.

W rozbudowanej ofercie dobrych szkółek drzew i krzewów znaleźć można także ziemię ogrodniczą czy torf wysokokwaśny. Przeznaczone do ogrodów elementy wodne również wchodzą w skład szerokiego asortymentu tego typu hurtowni, które dla swoich klientów przygotowały szereg usług możliwych do zrealizowania. Specjaliści mogą zająć się projektowaniem i zakładaniem ogrodów czy zieleni miejskiej, dbając o każdy jej szczegół i dopasowanie poszczególnych roślin do warunków na konkretnym terenie.

Opracowanie:
Katowice, Kołodzieja
tel. 691 950 169
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz