Materiał Partnera

Rolterm – wysokiej jakości okrycia okienne w niskich cenach

Rolterm – wysokiej jakości okrycia okienne w niskich cenach

Żaluzje aluminiowe, drewniane, panelowe i pionowe, rolety tradycyjne, rolety rzymskie, plisy, moskitiery, shuttersy, a może firany i zasłony? Możliwości aranżacji naszych okien jest całe mnóstwo. Nieważne jednak, co wybierzemy, zakupu powinniśmy dokonać u sprawdzonego, zaufanego dostawcy. Takim jest Rolterm, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość swych usług.

Bogata oferta produktów

W swojej ofercie Rolterm ma szeroki wybór produktów. Może zaproponować swoim klientom niezwykle popularne rolety okienne montowane w kasetach oraz wolnowiszące. Alternatywą dla nich będą rolety rzymskie dostępne w dwóch wariantach: w oparciu o rynnę z mechanizmem sznurkowym i rynnę z mechanizmem łańcuszkowym.

Wśród żaluzji klienci firmy Rolterm mogą wybierać pomiędzy żaluzjami aluminiowymi, doskonałymi w miejscach, które wymagają zabezpieczenia przed pożarem, żaluzjami drewnianymi, które stanowić będą ozdobę każdego wnętrza, uniwersalnymi żaluzjami pionowymi pozwalającymi na łatwą i szybką regulację ilości światła w pomieszczeniu oraz połączeniem nowoczesności elegancji, jakim są żaluzje panelowe.

W katalogu produktów Roltermu nie może zabraknąć tradycyjnych zasłon oraz firan. Tu także firma ma kilka wariantów, wśród których każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Dostępne są firany na kołach, taśmach, taśmach marszczących, w systemach Wave i Microflex. Wszystkie cechują wysokie walory estetyczne, a dzięki dużemu wyborowi wzorów i kolorów, z łatwością można dopasować je do każdego wnętrza.

Uzupełnieniem oferty producenta są moskitiery we wszystkich czterech rodzajach: ramkowe, rolowane, przesuwne i uchylne. Przesuwne znajdują zastosowanie na dużych powierzchniach szklanych, podczas gdy uchylne najlepiej sprawdzają się na drzwiach.

Produkowane przez Rolterm plisy, czyli żaluzje plisowane, tworzone są w oparciu o nowoczesny i elegancki profil Cosimo. Dostępny jest on w czternastu kolorach: białym, srebrnym, brązowym, czarnym, kości słoniowej, szampańskim, ciemnej oliwki, antracytu, sosnowym, złotego dębu, orzechowym, mahoniowym, brązu oraz dębu bagiennego.

Rolterm zajmuje się także produkcją i sprzedażą shuttersów, czyli drewnianych okiennic wewnętrznych, które nie tylko chronią przed światłem słonecznym, ale stanowią też ozdobę wnętrza lub pomieszczenia.

Wysoka jakość produktów i usług

Dzięki temu, że Rolterm jest producentem okryć okiennych, swoje produkty sprzedaje w cenach niższych niż konkurencja. Do wyrobu swoich produktów używa materiałów i podzespołów od czołowych europejskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość. Ponadto doświadczeni pracownicy krakowskiego sklepu chętnie służą radą w wyborze optymalnych rozwiązań.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz