Materiał Partnera

Rolety dla domu

Rolety dla domu

Nasłonecznione mieszkanie wygląda pięknie, ale każdy ma czasami ochotę odpocząć od ciepła, które się z nim wiąże. Na rynku istnieje wiele opcji, które można dobrać do stylu wykończenia mieszkania i osobistych preferencji. Szukając oryginalnej dekoracji i funkcjonalnej osłony przed światłem i przechodniami zaglądającymi w okna warto zastanowić się nad roletami.

Do firm takich jak Lemars zgłaszają się klienci, którzy oczekują nie tylko oryginalnych, stylowych, ale i funkcjonalnych rolet i żaluzji. Dlatego też osobom, które zdecydują się na zakupy u nas oferujemy produkty najwyższej jakości: żaluzje, plisy, moskitiery i rolety. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i oferujemy doradztwo przy wyborze dekoracji okiennych, montaż wybranej opcji oraz serwis naszych produktów.

Rolety, jako ciekawa dekoracja

Dokonując ostatecznego wyboru dekoracji okiennej chcemy, aby posłużyła nam przez lata i pozostała w niezmienionej formie. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ciekawe modele oraz różne wersje rolet. Rolety wewnętrzne wykonane z wysokiej jakości materiału to jeden z najprostszych i najbardziej stylowych sposobów na przesłonięcie okna. Nasze rolety produkujemy sami, więc mogą być one dodatkowo wyposażone w osłonę wałka oraz boczne prowadnice, które pomagają utrzymać roletę w miejscu, ale również zapobiegają przedostaniu się światła z boku. Wszystkie modele wyposażone są w tradycyjny łańcuszek lub mechanizm sprężynowy. Dodatkowo wykonujemy je w różnych kolorach. Rolety wolnowiszące sprawdzą się, jeśli w naszym mieszkaniu znajduje się duża wnęka okienna. Montowane są one na ścianach lub suficie wykorzystując żyłki i łańcuszek do swobodnej ich obsługi. To idealne rozwiązanie, jeśli mamy okno uchylne i nie chcemy rezygnować z osłony przed słońcem czy gapiami.

Rolety do zadań specjalnych

Rolety zazwyczaj spełniają wiele dodatkowych funkcji. Rolety w zabudowie aluminiowej lub PCV mocowane do skrzydła okiennego są bardzo wytrzymałe. Podobnie jak rolety do okien dachowych, które spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony osób, których dom znajduje się na terenie gdzie występuje duże nasłonecznienie. Odpowiednio dobrane rolety dachowe obniżą temperaturę na poddaszu w pomieszczeniach znajdujących się bezpośrednio pod dachem. Na szczególną uwagę zasługują popularne ostatnio rolety materiałowe dzień i noc. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w domu lub mieszkaniu, wyglądają elegancko i spełniają bardzo ważną funkcję! Dzięki połączeniu dwóch rodzajów materiału mogą całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub zapewnić jego naświetlenie. Występują w różnych kolorach. Na indywidualne zamówienie przygotowujemy roletki materiałowe, które dzięki niewielkim rozmiarom i nieregularnym kształtom będą pasować do mniejszych okien, lufcików w mieszkaniach, biurach czy domach. Wykonane są z materiałów impregnowanych i antystatycznych. Nasza oferta to również rolety zewnętrzne, które stanowią idealne zabezpieczenie przed słońcem, ale także wiatrem i deszczem na przykład na balkonie czy tarasie.
Opracowanie:
Rzeszów, Miłocińska 51
tel. 17 856 22 70
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz