Materiał Partnera

Rodzaje usług oferowane przez firmy dekarskie

Rodzaje usług oferowane przez firmy dekarskie

Planując budowę domu należy szczegółowo rozplanować każdy etap powstawania budynku. Wiele rozwiązań wymaga uzgodnienia z architektem oraz firmą wykonawczą. Jedną z ważniejszych decyzji podczas budowy domu jest wybór odpowiedniego pokrycia dachowego. Dostępność na rynku różnorodnych materiałów dezorientuje nabywców. Wybierając firmę dekarską, która zajmie się budową dachu warto zwrócić uwagę na świadczone przez nią usługi dodatkowe np. doradztwo.

Wykonywanie pokryć dachowych i naprawa dachów

Główną usługą świadczoną przez firmy dekarskie, takie jak Eko Dach sp.j. jest wykonywanie różnego rodzaju pokryć dachowych na nowych budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Krycie dachu może być wykonane z materiałów lekkich oraz ciężkich. Do tworzyw lekkich należy bardzo często wykorzystywana blachodachówka. Jest to niedrogie rozwiązanie cieszące się bardzo dużą popularnością. Blachodachówka to niezwykle uniwersalny produkt, który dzięki swojej niewielkiej wadze może znaleźć zastosowanie nawet na bardzo stromej konstrukcji dachu.

Kolejnym bardzo popularnym materiałem wykorzystywanym do wykonywania pokryć dachowych są dachówki. Dachówki są materiałem solidnym charakteryzującym się wysoką odpornością na zmieniające się warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto dachówki cieszą się bardzo wysokimi walorami estetycznymi. Dachówki mogą występować w wielu różnych kolorach począwszy od różnorodnych odcieni czerwieni, przez brązy, aż po dachówki w kolorze zielonym, niebieskim, bądź czarnym.

Firmy dekarskie, w tym firma Eko Dach sp.j., świadczą również usługi związane z naprawą zerwanych przez silny wiatr dachów, wymianą starych, uszkodzonych dachówek oraz wymianą całego pokrycia dachowego w budynkach remontowanych. Pracownicy firm dekarskich zajmują się również ocieplaniem dachów wełną oraz styropianem. Ponadto dekarze montują okna połaciowe oraz systemy rynnowe.

Pozostałe usługi dekarskie

Niektóre firmy dekarskie poszerzają swoją ofertę o sprzedaż pokryć dachowych. Jest to duże ułatwienie dla klientów, którzy u jednej firmy mogą nabyć materiał niezbędny do wykonania pokrycia dachowego wraz z usługą montażu. Firma Eko Dach sp.j. w swojej ofercie posiada wysokojakościowe pokrycia dachowe od renomowanych producentów. Są to dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, a także dachówki bitumiczne. Ponadto w ofercie firmy są również blachodachówki i blachy trapezowe, które idealnie sprawdzą się na każdym rodzaju dachu. Bardzo ważną usługą oferowaną przez dekarzy jest fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego materiału, czy też metody pokrywania dachu. Kierunkowa wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na wybranie odpowiedniego rozwiązania, które zapewni komfort i bezpieczeństwo na lata.

Budując dom należy w sposób rozważny wybierać wszystkich wykonawców. To samo dotyczy budowy dachu. Wybierając firmę dekarską należy zwrócić uwagę na jej doświadczenie w branży oraz wykonane realizacje. Bardzo ważne jest również wykształcenie fachowców, posiadanie przez nich wymaganych uprawnień np. dotyczących pracy na wysokości oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań budowlanych.

Opracowanie:
Zakręt, Trakt Brzeski 117a
tel. 22 773 19 25
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz