Materiał Partnera

Roboty ziemne i prace koparko-ładowarką. Na co zwrócić uwagę wybierając firmę usługową?

Roboty ziemne i prace koparko-ładowarką. Na co zwrócić uwagę wybierając firmę usługową?

Budujesz dom? A może masz w planach większe przedsięwzięcie, jak budowa biurowca lub osiedla mieszkaniowego? Niezależnie od tego jaka inwestycja ma być realizowana, ważne by wszystkie prace przebiegały terminowo i bez większych zakłóceń. Nim budowa rozpocznie się na dobre, należy najpierw przygotować pod nią teren. W tym celu najlepiej zatrudnić profesjonalną firmą, jak Lis-Kop Patryk Liszkowski Transport samochodowy, zajmującą się tego typu usługami, posiadający odpowiedni sprzęt i wykwalifikowaną ekipę.

Prace ziemne

Prace ziemne to skomplikowane czynności, które mają na celu przygotowanie podłoża pod budowę. Wymagają od pracowników wiedzy i doświadczenia oraz odpowiednich kwalifikacji, pozwalających przede wszystkim na obsługę sprzętu. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań, wynajęta firma powinna dokładnie zaplanować przebieg robót ziemnych i umieć przewidzieć pojawienie się różnych, nawet najmniej spodziewanych komplikacji. Prace ziemne zmieniają ukształtowanie powierzchni terenu w kilku etapach. Trzeba tu wykonać różnego rodzaju wykopy, przetransportować materiały, takie jak kruszywa czy żwir, wyrównać teren. Najczęściej odbywa się to mechanicznie. Potrzebnym w tym celu sprzętem dysponuje firma Lis-Kop. Świadczy usługi koparką i koparko-ładowarką, jak również wynajmuje ten sprzęt.

Co jest ważne przy wyborze firmy usługowej?

Wybierając konkretną firmę, sprawdź koniecznie jej wiarygodność: dokumenty potwierdzające możliwość wykonywania działalności usługowej, ważne ubezpieczenie, kwalifikacje pracowników. Bardzo ważne, aby sprzęt był wysokiej klasy, miał ważne przeglądy techniczne i przede wszystkim był dopuszczony do pracy przez Urząd Dozoru Technicznego. Zwróć uwagę na rekomendacje i opinie. Uznanie ze strony klientów, referencje oraz informacje o zrealizowanych projektach świadczą o rzetelności i uczciwości firmy. Przed podjęciem pracy, omówcie dokładnie wszystkie szczegóły prac. Poproś o wycenę i termin wykonania zlecenia.

Kompleksowa oferta

Jeśli inwestycja ma być wykonana sprawnie, solidnie i terminowo, najlepiej wybrać firmę, która świadczy kompleksowe usługi. Na etapie prac ziemnych warto skupić się na firmie, która posiada odpowiedni sprzęt i profesjonalnych pracowników. Lis-Kop świadczy szeroki zakres usług dotyczących zarówno prac ziemnych, prac koparko-ładowarką, jak też dotyczących transportu dużych rzeczy czy transportu materiałów sypkich (piach, kruszywa) wywrotką. Dysponuje pojazdami samowyładowczymi, czyli wywrotkami, do transportu surowców do 17 ton. Zajmuje się niwelacją terenu, nawożeniem gruntów urodzajnych oraz wyrównywaniem i porządkowaniem terenu. Plantowanie, skarpowanie, korytowanie terenu, wykopy, podbudowy pod drogi i parkingi są w ofercie firmy. Dodatkowo pracownicy zajmują się odśnieżaniem, wyburzaniem różnych obiektów przy pomocy młotów wyburzeniowych. Przy pomocy koparko-ładowarek o szerokich łyżkach wywożą gruz, ziemię i materiały rozbiórkowe.

Firma cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Cechuje ją rzetelność, solidność i terminowość wykonywania zleceń. Swoje usługi kieruje zarówno do firm i osób prywatnych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz