Materiał Partnera

Reportaż ślubny – postaw na artystyczną improwizację!

Reportaż ślubny – postaw na artystyczną improwizację!

Wybór dobrego fotografa na uroczystość ślubną oraz wesele, to bardzo ciężkie zadanie, przed którym stoi para młoda. Zdjęcia pozostaną bowiem pamiątką na całe życie, które nie tylko pozwolą powrócić wspomnieniami do jednej z najpiękniejszej chwil, ale także będą wyrazem miłości dwojga osób. Aby jednak uzyskać nostalgiczne i wyjątkowe fotografie, wybierz artystów oferujących tak zwany improwizowany reportaż ślubny.

Czym wyróżnia się improwizowany reportaż ślubny?

Sam reportaż ślubny wyróżnia się tym, iż fotograf, lub cała ekipa specjalistów, przygotowują piękne zdjęcia panny młodej, pana młodego, gości, sali, kościoła itd. na wszystkich etapach uroczystości. Mowa zatem zarówno o przygotowaniach do ślubu, błogosławieństwie pary młodej w domu, czy też o całej ceremonii zaślubin w świątyni/urzędzie, oraz zabawie weselnej do białego rana. Reportaż ślubny ma zatem na celu odtworzenie na fotografiach nawet kilkunastu godzin najważniejszego wydarzenia w życiu każdego człowieka – taka pamiątka, to najcenniejszy prezent ślubny, w jaki można „zainwestować”.

Czym jednak wyróżnia się improwizowany reportaż ślubny? Przede wszystkim tym, że większość zdjęć zostanie wykonana niemalże z ukrycia. „Niewidzialny” fotograf znajduje się na uboczu wszystkich wydarzeń, a także w ich centrum, ukazując naturalność emocji na twarzach pary młodej i gości, uwieczniając cudowną atmosferę, oraz gwarantując nostalgiczność fotografii, z którym będzie można przygotować piękny album, czy też nawet kolaż ścienny.

Postaw na artystyczny wymiar i zdjęcia czarno-białe!

Nie każde zdjęcia ślubne muszą być czarno-białe, ale warto postawić właśnie na taką technikę, ponieważ to ona dzięki zabawie światłem, bieli sukni ślubnej i „czerni” garnituru pana młodego, potrafi najpiękniej ukazać czyste emocje miłości. Jeśli nie jesteście przekonani, co do fotografii B&W, obejrzyjcie razem dwukolorowe filmy romantyczne, często nagradzane Oscarami, czy też poproście fotografa o przygotowanie zdjęć próbnych.

Nie tylko czarno-biały efekt pozwala uzyskać magię zdjęć! Dzisiaj często nie potrzeba specjalnych filtrów i obróbki fotografii, jeśli dany artysta posiada zdolność uwieczniania chwili „prawdziwej”. Takiej jaka ona jest dla wszystkich osób, czy elementów na niej się znajdujących. Artystyczny wymiar sesji ślubnej i reportażu całego wydarzenia, zapewni Ci wiele łez między innymi po kilkunastu latach wspólnego życia. Zadbaj zatem o to, aby Twoją uroczystość uświetnił dobry fotograf! Czym powinien się on wyróżniać? Przede wszystkim doświadczeniem, mistrzowskim zmysłem wzroku, pasją i zaangażowaniem, niebanalnymi pomysłami, a także posiadaniem nowoczesnego sprzętu, który dzisiaj pomaga w uzyskiwaniu wyjątkowych kadrów zaklętych w czasie. Wszystkimi tymi cechami wyróżnia się Michał Derewecki i jego studio FOTOSWIM!

Opracowanie:
Koszalin, Cypryjska 12 lok. 10
tel. 604 408 866
Oceń artykuł (1)
3.0
Komentarze
Dodaj komentarz