Materiał Partnera

Rejsy po Wiśle – poznaj Warszawę od strony rzeki!

Rejsy po Wiśle – poznaj Warszawę od strony rzeki!

Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie upalnego popołudnia w mieście? A może unikalnej lokalizacji na imprezę firmową lub towarzyską? Chcesz poznać stolicę z nieznanej dotąd perspektywy? Odpowiedzią na wszystkie te pragnienia są usługi firmy Żegluga Stołeczna Sp. z o.o. Różnorodność jednostek pływających kursujących po Wiśle oraz otwartość przedstawicieli firmy na realizację wszystkich pragnień klientów to gwarancja świetnie spędzonego czasu.

Sposób na udane popołudnie

Mimo że Warszawy na pewno nie można nazwać miastem ograniczonych możliwości, to jednak każda rutyna może wprowadzić nudę. Jeżeli lubisz przygody i chętnie próbujesz nowych rzeczy, rejsy statkiem po Wiśle to coś dla Ciebie. To sposób na udane popołudnie spędzone z rodziną lub znajomymi, a także na nietypową randkę. Odczuwalna na górnym pokładzie statku „WARS” delikatna bryza orzeźwi Cię w nawet najbardziej upalny dzień. Z kolei, gdy jest chłodniej, miło zaszyć się na w pełni osłoniętym i wyposażonym w duże okna dolnym pokładzie. Z każdego miejsca można podziwiać stolicę od jednej z najciekawszych i najrzadziej widywanych stron – od strony rzeki. Jednocześnie rejs to szansa na poczucie jedności z otaczającą przyrodą oraz ciekawa przygoda, która ma szansę zachwycić osoby w każdym wieku.Nietypowe zwiedzanie

Jesteś w Warszawie przejazdem? A może przyjmujesz gości spoza miasta? W każdej z tych sytuacji rejs statkiem wycieczkowym organizowany przez firmę Żegluga Stołeczna Sp. z o.o. to ciekawy i nietypowy sposób na zwiedzanie. Poznajcie stolicę z innej strony, podziwiajcie urok nadwiślańskich bulwarów, majestatyczny Stadion Narodowy, słynną Syrenkę Warszawską i Podzamcze. Czas spędzony na pokładzie to sposób na szybkie zapoznanie się z miastem, a jednocześnie świetny relaks. Odprężcie się na dolnym lub górnym pokładzie i cieszcie wodną przygodą!

A może impreza na statku?

Istotnym punktem oferty firmy Żegluga Stołeczna Sp. z o.o. jest też wynajem statków. To pomysł zarówno dla firm oraz instytucji, które chcą nagrodzić bądź też zintegrować swoich pracowników, jak i dla osób prywatnych. Na statku można zorganizować zarówno elegancki bankiet, jak i swojską potańcówkę. Zaś romantyczne i niecodzienne otoczenie, jakie stanowią wody i brzegi Wisły, zapewnia niezapomniane wrażenia.

W zależności od potrzeb możesz wynająć jednostkę pływającą zdolną pomieścić aż 150 osób lub kameralny statek dla kilkunastu przyjaciół czy też partnerów biznesowych. To też oryginalny pomysł na spektakularne oświadczyny lub inną romantyczną niespodziankę. Możesz skorzystać nie tylko z unikalnej przestrzeni, jaką oferują statki na wynajem, ale też z kompleksowej organizacji wydarzeń wraz z obsługą, cateringiem czy DJ-em i animacjami.

Na statku można zorganizować:

  • imprezy firmowe:

o   integracyjne,

o   jubileuszowe,

o   promocyjne,

o   pokazy,

o   konferencje,

o   bankiety,

  • imprezy prywatne:

o   wesela,

o   wieczory kawalerskie i panieńskie,

o   rocznice,

o   urodziny i imieniny,

o   tematyczne i przebierane,

o   komunie,

o   inne przyjęcia okolicznościowe.

Żegluga Stołeczna zaprasza.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz